Dji Osmo Pocket 3 Creator Combo

500

Kiralık Dji Osmo Pocket 3 Creator Combo

Yedek Batarya
Masa Üstü Tripod
Şarj Kablosu
DJI Kablosuz Mikrofon
Taşıma Çantası

1 Günlük : 500 TL
Haftalık : 3.000 TL

 

Kiralikkamera.com

Açıklama

Kiralık Dji Osmo Pocket 3 Creator Combo

Hareketli Anlar İçin
Yepyeni Pocket 3, ayrıntı açısından zengin görüntülemeyi avucunuzun içine getiren güçlü bir 1 inç CMOS sensöre sahiptir. 2 inç döndürülebilir dokunmatik ekran, tam piksel hızlı odaklama ile daha hassas farkındalık ve kontrol için yatay veya dikey çekim yapın. 4K/120 fps, üç eksenli mekanik sabitleme ve bir dizi akıllı özellik Pocket 3’ü her türlü hareketli ana hazır hale getirir.

Cep3 02 1

 

Görüntüleme Sistemi
Kompakt Tasarım, Etkileyici Görseller
Pocket 3’ün güçlü 1 inç CMOS sensörü net parlaklık-gölge ayrıntılarını yakalar. Üstün optik performansı, görüntü kalitesinde önemli bir sıçrama sağlayarak güvenilir düşük ışık performansı sunar.
4K/120fps ile Birlikte Slow Motion’da Usta Olun
Deneyimleri dinamik, inanılmaz derecede pürüzsüz ayrıntılarla yakalamak ve nefes kesici her anı ağır çekimde büyütmek için 4K/120 fps’de çekim yapın.
Doğayı Tüm Görkemiyle Yakalayın
Dji Osmo Pocket 3 Creator Combo Profesyonel yaratıcılık için vazgeçilmez olan 10 bit D-Log M ve 10 bit HLG renk modları, yüksek dinamik aralığa sahip manzaraları kaydederek net ve canlı ayrıntılarla doğru ve hassas renkler sunar.
Doğal Parlaklık
Pocket 3, net ve parlak bir ten ile doğrudan görüntü elde etmek için farklı cilt tonlarına göre pozlamaya ince ayar yapacaktır. Çerçevede olduğunuz her an ilgi odağı olmaya hazır olun.

Cep3 05

 

 

Pocket 3’ün gece çekimleri, özel görüntü
kalitesi optimizasyonu sayesinde düşük
ışıklı sahnelere netlik ve gerçek
renklerle hayat veriyor.
Yeni ve Büyük Bir Değişiklik
2 İnç Dönebilen Ekran ile Çekimlerinizi Döndürün
2 inç tam renkli OLED dokunmatik ekrana sahip Pocket 3, canlı görselleri ve zahmetsiz kontrolü parmaklarınızın ucuna getiriyor. Çekime başlamak için ekranı döndürün veya parametre ayarlarına ve diğer işlevlere erişmek için dokunun.
Sevdiğiniz Şeylere Odaklanın
Pocket 3’ün tam piksel hızlı odaklaması, en hızlı hareket eden nesnelerinizi bile kolaylıkla keskin odakta tutabilir. Ayrıca, ön plana öncelik veren ve bir konuya hızlı ve sorunsuz bir şekilde odaklanabilen, canlı yayın ve ürün sergileme için mükemmel olan yeni bir Ürün Vitrini modu da var.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dji Osmo Pocket 3 Creator Combo”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir