Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone

4.500

Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone
Paket İçeriği

1 Adet Dji Mavic 3 Pro Fly Combo Drone
1 Adet 128 GB Micro SD Kart
1 Adet Dji Mavic 3 RC Smart Remote Controller (Ekranlı Kumanda)
3 Adet Dji Mavic 3 Pro Pili
1 Adet Dji Mavic 3 Pro Şarj Cihazı
1 Adet Dji Mavic 3 Pro Taşıma Çantası
3 Adet ND Filtre Seti

Kiralama Fiyatları
1 Gün : 4.500 TL
3 Gün : 12.500 TL
Haftalık : 16.000 TL

Açıklama

Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone
Mükemmele Odaklanın

Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone ait üçlü kamera sistemi, farklı odak uzunluklarına sahip üç sensör ve lensi bir arada barındırarak yeni bir kameralı drone çağını başlatıyor.

Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone

 

Hasselblad kamera ve çift tele kameralarla donatılmış Mavic 3 Pro, yeni çekim perspektiflerinin kilidini açan, yaratıcı özgürlüğü daha da kucaklamanıza, büyüleyici manzaralar yakalamanıza, fotoğraf hikaye anlatımını keşfetmenize ve sinematik şaheserler yaratmanıza olanak tanıyan üçlü kameralı bir drone’dur.

Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone, Üç lens ve sonsuz hayal gücü. Üçlü kamera sistemi ile çoklu odak uzaklığına sahip olan Mavic 3 Pro, zengin bir kamera dili elde edebilir ve üstün çoklu senaryo yetenekleriyle yaratıcılığınızı tam olarak ifade edebilir. Farklı odak uzunlukları arasında geçiş yapmak ve farklı senaryolarda farklı kompozisyon stillerini kolayca birleştirmek için ekrana dokunabilirsiniz.Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone

Hasselblad Kamera, Büyük Detay.Mavic 3 Serisinin 4/3 CMOS Hasselblad kamerasını devralan Mavic 3 Pro, profesyonel yaratımın bir sonraki adımıdır. Hasselblad kamera, 12,8 durağa kadar yerel dinamik aralıkla 12 bit RAW fotoğraf çekmeyi destekleyerek unutulmaz görüntü ayrıntıları sunar.

 

 

 

 

DJI Mavic 3 Pro

 

 

166mm Tele KameraDaha yüksek çözünürlük ve daha geniş bir f/3.4 diyafram açıklığına sahiptir. 7x optik zoom ve 12MP fotoğraflarla 4K/60fps video çekmeyi destekler. Hibrit zoom 28 kata kadar ulaşır. Zoomlayın ve kendinizi zengin görüntü ayrıntılarına bırakın.

Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone yakın uçma riskine gerek yok

Kiralik Dji Mavic 3 Pro Drone ve 4K/60fps, Yakın uçma riskine gerek yok. Hayvanları rahatsız etmeden uzaktan zahmetsizce gözlemleyebilir veya karla kaplı dağları ve binaları güvenli bir şekilde keşfedebilir, yüksek kaliteli hava fotoğraflarını verimlilik ve gönül rahatlığıyla
çekebilirsiniz.

 

DJI Mavic 3 Pro

Çok Yönlü Engel Algılama ve APAS 5.0Sekiz geniş açılı görüş sensörü, her yöndeki engelleri tam olarak algılamak ve bunlardan kaçınmak amacıyla güvenli bir uçuş rotası planlar, yüksek performanslı görüş hesaplama motoruyla birlikte kusursuz çalışır.

DJI Mavic 3 ProKiralık Dji Mavic 3 Pro Drone O3 +, 15 km’ye kadar iletim mesafesine sahiptir. kararlı sinyallerle daha tutarlı bir kamera görüntüsü sunar.
Yüksek kare hızlarında 1080p / 60fps HD canlı yayın iletebilir, bu da Mavic 3 Pro’yu kontrolünüze daha duyarlı hale getirir ve monitörünüzde size daha canlı bir video akışı sağlar.

Waypoint UçuşuYol Noktası Uçuş işlevi, otomatik uçuş deneyimini yükseltir.
Mavic 3 Pro, kullanıcının önceden ayarlanmış yol noktalarına göre otomatik olarak bir uçuş rotası planlar ve rotaları tam olarak tekrarlayabilir.
Cruise Kontrol Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone kontrol çubuklarına sürekli basmadan herhangi bir yönde uçacak şekilde ayarlayın.

 

 

Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone

Panaroma Özelliği

Dji Mavic 3 Pro Drone, daha nefes kesici bir manzara yakalamak için doğrudan 100 MP kayıpsız panorama fotoğrafı oluşturabilir.

 

Yüksek Hızlı Hızlı AktarımUzaktan kumandayı bağlamadan fotoğrafları ve videoları akıllı telefonunuza hızla aktarın.Light CutÖzellikle Ana Çekimler için yapılmış şablonları deneyin ve etkileyici, hayranlık uyandıran havadan videoları zahmetsizce oluşturun.

 

 

DJI Mavic 3 ProÇeşitli Aksesuarlar ve Çarpıcı UçuşDJI Mavic 3 Pro Geniş Açılı Lens 108 ° süper genişlikte FOV sunmak ve her karede daha fazlasını yakalamak için Mavic 3 Pro Hasselblad kamera ile uyumludur.DJI Mavic 3 Serisi Akıllı Uçuş Pili. Mavic 3 Pro’ya 43 dakikaya kadar uçuş süresi sağlar. Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone 100W Pil ŞarjDJI 100W USB-C Güç Adaptörüne bağlandığında, Pil Şarj Göbeği, daha fazla verimlilik için sırayla üç pili şarj edebilir.

Kiralık Dji Mavic 3 Pro Drone (DJI RC PRO) KUTU İÇERİĞİDJI Mavic 3 Pro

 Web sitemiz pozitifLIFE Prodüksiyon’un kamera kiralama hizmetidir.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir