Saramonic Vlink2 Kit2 Telsiz Yaka Mikrofonu

Kiralık Telsiz Yaka Mikrofonu, Saramonic Vlink2 Kit 2 Modeli. Teknik özellik açısından kendi klasmanında öncü model telsiz yaka mikrofonu. 

Saramonic Vlink2 Kit2 (TX+TX+RX)

2.4 GHz Kablosuz Mikrofon Sistemi

Saramonic Vlink2, haber yayını, röportajlar ve saha kaydı için çok yönlü ve kullanımı kolay 2,4GHz kablosuz mikrofon sistemidir. Tüm sistem, DSLR’ler, Aynasız ve her tür kamera, taşınabilir ses kaydedici ve 3,5 mm mikrofon girişli akıllı telefonlar için mükemmeldir.

Gerçek zamanlı konuşma ve izleme işlevlerine sahip Vlink2, yalnızca vericiden gelen sesi kaydederken verici ve alıcı arasında verimli iki yönlü iletişimi destekler.Hem verici hem de alıcı birbirleriyle gerçek zamanlı talkback iletişimi gerçekleştirebilir, diğer tarafı aynı anda dinleyebilir ve konuşabilir. Ayrıca gerçek zamanlı izleme, ses kaydının güvenliğini sağlar.

Vlink2 RX Taşınabilir Alıcı 

Saramonic Vlink2 RX, kameraya monte edilebilen çift kanallı 2.4GHz kablosuz bir alıcıdır. Yüksek kontrastlı OLED ekrana ve vericiyle görüşme işlevine sahiptir. Çıkarılabilir iki anten, daha iyi alım için 360° döndürülebilir. Alıcının çıkışı mono ve stereo modları arasında değiştirilebilir. Alıcıdaki talkback ve monitör işlevi, kamera operatörlerinin istenirse bireysel olarak seçim yapmasına olanak tanır ve iletişim, bir sessiz düğmesiyle kontrol edilebilir.

Body-pack Verici Vlink2 TX 

Saramonic Vlink2 TX, kompakt bir body-pack vericisidir. Okunması kolay bir OLED ekrana, çıkarılabilir bir antene ve yerleşik bir şarj edilebilir pile sahiptir. 3,5 mm kulaklık ve mikrofon giriş jakları ile birlikte verilen 3,5 mm kilitli mikrofondan gelen sesi kabul edebilir ve alıcı ile verimli iki yönlü iletişimi destekler. Güç düğmesine kısa bir basış, çekimler arasında mikrofonun sesini kapatır.

saramonic vlink2 kit 2 2

Kiralık Telsiz Yaka Mikrofonu Fiyatı

1 Günlük : 500 TL
3 Günlük : 1.350 TL
1 Haftalık : 1.800 TL

Öne Çıkan Özellikler

  •  Profesyonel yayın kalitesinde ses sunar

  •  Verici ve alıcı arasında gerçek zamanlı talkback iletişimi
  •  Hem verici hem de alıcı üzerinde gerçek zamanlı izleme
  •  Mono/Stereo modu değiştirilebilir
  •  Canlı, yüksek kontrastlı OLED ekran
  •  Ayrılabilir ve 360° değiştirilebilir anten
  •  Dahili şarj edilebilir pil
  •  Alıcı için tek kulak kulaklık dahildir