Kiralık Sony A7S3 Kamera

1.250

Kiralık Sony A7S3 KameraSony A7S3 ‘de Optimize edilmiş video, optimize edilmiş hassasiyet, optimize edilmiş hız.
Paket İçeriği

Sony A7S3 Body
3 Pil
4 Adet Kart
1 Adet Kart Okuyucu
Şarj Cihazı

Kiralık Sony A7S III Kameralarımızın günlük ve haftalık fiyatları

1 Günlük : 1.250 TL

Haftalık : 5.000 TL

Lens ve adaptör seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.
EF Mount adaptörü veya EF Mount lensler

Açıklama

Kiralık Sony A7S3 Kamera

Optimize edilmiş video, optimize edilmiş hassasiyet, optimize edilmiş hız, Kiralık Sony a7S3, full frame aynasız kamera.
Revize edilmiş 12.1MP Exmor R BSI CMOS sensör ve güncellenmiş BIONZ XR görüntü işlemcisi, UHD 4K 120p video kaydı ve dahili 10 bit 4: 2: 2 örnekleme ile birlikte daha hızlı performans, gelişmiş gürültü azaltma ve daha geniş bir dinamik aralık sunuyor.

kiralik sony a7s3 kamera 2

Kiralık Sony A7S3 Kamera güncellenmiş sensör tasarımı, tüm kayıt modlarında hareketli nesnelere kritik odak sağlamak için akıllı nesne izleme ve Gerçek Zamanlı Göz AF özelliği sunan 759 faz algılama noktası aracılığıyla gelişmiş otomatik netleme performansı da getiriyor. Sensör ve BIONZ XR işlemci, ISO 40-409600 genişletilmiş menzili ve 1000 ardışık ham kareye kadar hızlı 10 fps sürekli çekim ile etkileyici hassasiyeti kolaylaştırır. Ayrıca, 5 eksenli SteadyShot INSIDE sensör kaydırma görüntü sabitleme özelliği de mevcuttur; bu, fotoğraf makinesi sarsıntısının görünümünü 5,5 durağa kadar en aza indirir.

UHD 4K 120p Video, 10 Bit 4: 2: 2 Dahili Kayıt.

Binmeden 1: 1 piksel okuma kullanarak 120p’ye kadar kare hızlarında UHD 4K’ya kadar kayıt yapmak mümkündür. Tüm kayıt modlarında dahili 10 bit 4: 2: 2 örnekleme de mümkündür ve harici olarak tam boyutlu HDMI A bağlantı noktasıyla kayıt yapılıyorsa, daha fazla ton üretimi ve üretim sonrası esneklik için 16 bit ham çıkış da mümkündür. Ayrıca, kiralık sony a7s3 kamera, iki codec bileşeni de geliştirilmiştir: daha küçük bit hızlarında daha fazla ayrıntı tutmak için HEVC / H.265 kodlamasını kullanan XAVC HS ve 600 Mb / sn’ye kadar bit hızlarında tutarlı performans ve kalite için bir intraframe codec bileşeni olan XAVC SI ..

Yüksek hızlı, 120 fps kayıt ayrıca 30p veya 24p’ye ayarlanmış kare hızı oynatma ile 4x ve 5x ağır çekim film kaydı sağlar veya Full HD çözünürlüğe geçilirse 240p kare hızı da daha da yüksek olur hareket kontrolü. Ek olarak, uzun biçimli kayıt için uygun olan a7S III, sınırsız klip uzunluklarına izin vermek için herhangi bir kayıt süresi sınırına sahip değildir. Kameranın fiziksel tasarımı, 4K60p’de yaklaşık 60 dakikalık kayıt süresine kadar olası daha uzun kayıt sürelerini desteklemek için geliştirilmiş bir ısı yayma yapısına sahiptir..

UHD 4K 120p Video, 10 Bit 4: 2: 2 Dahili Kayıt.

Kiralık Sony A7S3 Kamera Kapsamlı özelleştirilebilir renk ve gama kontrolleri sunan a7S III, kullanıcıların gama, siyah seviyesi, diz, renk seviyesi ve daha fazlasını ayarlamasına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar artmış post prodüksiyon esnekliği için video sinyaline ve geleneksel REC709’a% 1300 daha fazla dinamik aralık sıkıştıran ileri teknoloji Sony Sinema kameralarında bulunan aynı S-Log2 Gama Eğrisini kullanabilirler. HLG (Hibrit Log-Gama) desteği, BT.2020 renk alanı ile birlikte geniş bir renk gamında kayıt için de mevcuttur ve S-Log2’ye ek olarak, 15 + -stop üretmek için S-Log3 de mevcuttur gölgede görüntünün orta ton bölgelerine artan derecelendirme kontrolü ile dinamik aralık..
 

 Web sitemiz pozitifLIFE Prodüksiyon’un kamera kiralama hizmetidir.

66 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

End of content

End of content

Ek bilgi

Kiralık Sony A7S3 Kamera

Kiralık Sony A7S3 Kamera

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir