Kiralık GoPro HERO 12 Kamera

600

GoPro Hero12 Öne Çıkan Özellikleri

– Geliştirilmiş Performanslı 27 MP
– 5.3K60/4K120/2.7K240 Video, 27MP Fotoğraflar
– HyperSmooth 6.0 Görüntü Sabitleme
– Ön ve Arka LCD Ekranlar
– Bluetooth Ses Bağlantısı ve Kontrolü
– 33′ Su Geçirmez Muhafazasız
– 8x Ağır Çekim Video

– 1720mAh Kapasiteli Şarj Edilebilir Pil

1 Günlük : 600 TL
3 Günlük : 1.500 TL
Haftalık : 2.500 TL

Açıklama

Kiralık GoPro HERO 12 Aksiyon Kamerası

Dudak uçuklatan 5.3K Video

5,3K, 4K’ya göre %91 daha fazla çözünürlükle sınıfının en iyi görüntü kalitesini sunar.
HERO12 Black ayrıca 4K, 2,7K ve 1080p video çözünürlüklerinde çekim yapar.

Otomatik Yükseltme

HyperSmooth 6.0 ile HERO12 Black, hızınıza ve sahnedeki hareketinize bağlı olarak video sabitlemeyi kullanırken otomatik olarak mümkün olan en geniş çekimleri yapmanızı sağlar.

GoPro HERO12 Black Özellikleri

Pil Ömründe ve Kararlılıkta Bir Artış
GoPro HERO12 Black, öncüsüyle benzer donanıma sahip olsa da—53K60 video kaydı yapabilen 27MP görüntü sensörü—geliştirilmiş pil ömrü, HyperSmooth 6.0 teknolojisi ve genişletilmiş Bluetooth kablosuz bağlantısı ile yeteneklerini daha da artırıyor. Görüntü sensörü 27MP RAW fotoğrafların yanı sıra 5.3K60, 4K120 ve 2.7K240 videoyu rahatlıkla yakalayabilir. HyperSmooth 6.0 dijital görüntü sabitleme özelliği, AutoBoost ile görüntü kesimini azaltarak çekimlerinizin yüksek kalitede olmasını sağlar. HERO12, önceki modellere göre videoyu sürekli olarak 2 kat daha hızlı kaydetmek için geliştirilmiş güç yönetimine sahiptir.
4K60’ta 177°
Max Lens Mod 2.0’da yeni olan Max HyperView, çarpıcı 4K60’ta 177°’lik bir görüş alanı sunar; bu, tek lens modundaki GoPro MAX çekimiyle karşılaştırıldığında bile bir GoPro’da mevcut olan en geniş görüntüdür.
HyperSmooth 6.0 ve AutoBoost ile
Güncellenmiş HyperSmooth 6.0, görüntü kesimini azaltan AutoBoost performansını sunar, ki bu da çerçevenizi tehlikeye atabilir. 360° Horizon Lock, kameranız tamamen dönsün bile çekiminizin sabit ve düzgün kalmasını sağlar.
Bluetooth Ses Bağlantısı
HERO12’yi kablosuz bir mikrofon gibi uyumlu Bluetooth cihazlarına bağlayarak ses kaydını geliştirebilirsiniz. Görüntülenen sesinizi izlemek veya gürültülü ortamlarda sesli komutları kolaylaştırmak için kablosuz kulaklıkları bile bağlayabilirsiniz. Kulaklıklarınız aracılığıyla kamera uyarılarını duyarak HERO12’nin komutu aldığını onaylayabilirsiniz.
Pro veya Kolay Kontrol Modları
HERO12’nin iki kontrol modu arasında seçim yapın: nokta ve çekim basitliği veya tam kamera kontrolü. Kolay kontrol, çekiminizi çerçevelemenize ve deklanşör düğmesine basmanıza olanak tanır, tek seferlik bir çekim çözümüdür. 2.27″ arka dokunmatik ekrana dokunarak geniş ekran ve mobil çekimler, yavaş hareket, gece efektleri ve diğer ayarlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Pro kontroller, tüm modları, ayarları ve özellikleri ince ayar yapmanızı ve ardından bir ön ayar olarak ayarlamanızı sağlar.
İyileştirilmiş Pil Ömrü
HERO12, Enduro pil ile birleşerek önceki modele göre 2 kat daha uzun pil ömrü sunan daha iyi pil verimliliğine sahiptir. Sürekli 5.3K60 çekim için 70 dakika veya 1080p30 video için 1.5 saatten fazla kayıt yapabilirsiniz.
Yeni Zaman Aralığı Araçları
Tenis sıçraması yaparken veya hedefe atış yaparken sabit aralıklarla tüm eylemi yakalamak için zaman aralığı fotoğraf aracını ayarlayın. HingSight, kaydetmeden önce 30 saniyeye kadar görüntü yakalar, böylece deklanşöre geç basarsanız bile bir kare kaçırmazsınız. Zamanlanmış Yakalama, GoPro’yu açar ve 24 saat öncesine kadar kolay fotoğraf zaman atlamaları için bir çekim yakalar. Süre Yakalama, 15 saniyeden 3 saat uzunluğundaki video kliplerini kaydeder.
Gece Efektleri ve Zaman Atlama
Yıldız Yolları, gökyüzündeki yıldızlarla ışık izleri oluşturmak için Dünya’nın dönüşünü kullanır.
Işık Boyama, hareketli ışığı fırça darbelerine dönüştürür.
Araç Işık Yolları, gece trafik ışıklarının hareketini kaydeder.
Zaman Kodu Senkronizasyonu
Birden fazla HERO12 sahibiyseniz, kamera zaman kodunu kolayca senkronize edebilirsiniz, bu da çoklu kamera düzenlemeyi kolaylaştırır. Bu özellik,
Final Cut Pro, Adobe Premiere ve diğer düzenleme yazılımları ile uyumludur ve post-prodüksiyonu hızlandırır.
Daha Fazla Gelişmiş Özellik
Daha düz geçişler için 8-bit veya 10-bit renk yakalama arasında seçim yapın.
GoPro özel HyperView dijital lens, yeni görüntü sensörü tarafından yakalanan 8:7 en-boy oranlı görüntüyü geniş açılı 16:9 çekim olarak sunar, bu da sürükleyici POV video sağlar.

Kameranızı ev Wi-Fi’ye bağlıyken HERO12’yi takın ve görüntülerinizi otomatik olarak buluta yükleyin. Bir vurgu videosu telefonunuza gönderilir ve ardından müzik ve efektlerle senkronize edilmiş olarak düzenlenebilir.

Siz de Kiralık GoPro HERO 12 ile deneyimlerinize ayrılcalıklar katabilirsiniz.

Kiralık Kamera.com Web sitemiz Pozitif Life Prodüksiyon İştirakidir.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kiralık GoPro HERO 12 Kamera”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir