Youtuber Kamerası

Youtuber Kamerası

Kiralık Dji Ronin S Gimbal
Youtuber Kamerası Seti

Youtuber kamerası diye özellikle sipesifik bir kamera yoktur. Yapılacak video içeriklerine göre kamera çeşitlilikleri vardır. 
Youtuber olmak için hangi kamera lazım diye insanlar genellikle dslr kameraları tercih ediyorlar.  
Sadece dslr kamera olarak bakmamak lazım, yukarıda da belirttiğimiz gibi yapacağınız video içeriğine göre kamera tercih etmenizi öneririz. 
Satın alma yoluna gitmeden önce de youtube için çekeceğiniz videolarda kullanmak üzere kamera kiralama yöntemini denemenizde fayda var. 

Neden kamera kiralamalıyım?

Çünkü satın alıp memnun kalmadığınız durumlar olabilir, boşuna bir yatırım yapmanıza gerek kalmadan kiralayarak kameranın özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı inceleme fırsatınız olur. Bu şekilde daha doğru biri yatırım yapabilirsiniz. 
Youtuber kamerası diye özellikle belli bir marka model kamera kullanmak yerine çeşitli kameraları kiralayarak alternatifler deneyerek kendinize en doğru kamerayı satın almayı öneririz.

Kiralık Sony A7S2 Kamera
Kiralık Sony A7S2 Kamera

Youtube üreteceğiniz video içerikler için sadece 1 kamera 1 lens satın alarak bu işi yapmak amatör kalabilir. Profesyonel düşünürseniz de kiralamak en mantıklı yol. Kaliteli içerikleri çekebileceğiniz, bol ekipman alternatifi, aksesuar alternatifi elde etmiş olursunuz. 
Profesyonel youtube kanalı kurmak ve düzenli içerik üretmek için size bu konuda prodüksiyon desteği sunabiliriz. 

Kiralık kamera web sitemizde bulunan kameralar şirketimiz bünyesindeki ekipmanlardır. Kamera kiralamaktan, montaj stüdyosuna kadar size tam hizmet sunabilecek bir şirketiz. 

Şişli Esentepe’de bulunan stüdyolarımızda herşeyi tek bir noktada çözerek en doğru video kanalını kurmanıza, yönetmenize destek olabiliriz.

 

Kiralık Kamera Web sitemiz pozitifLIFE Prodüksiyon’un kamera kiralama hizmetidir.