Kiralık Sony A7R2 Fotoğraf Makinesi

600

Kiralık Sony A7R2 Fotoğraf Makinesi

42 MP fotoğraf çekekbileceğiniz üst seri fotoğraf makinesi. 4K Video 4K Video çekebileceğiniz kamera.

Paket içeriği

  • Sony A7 R2 Body
  • 4 Batarya
  • 1 Şarj Cihazı
  • 2 adet 64 GB Kart

Not : Time lapse çekim özelliğini aktif hale getirebilmek için gerekli uygulamalar hazır yüklüdür.

1 Günlük Kira Bedeli : 600 TL
Haftalık Kira Bedeli : 3.250 TL 

EF Mount adaptörü veya EF Mount lens seçenekleri…

Açıklama

Kiralık Sony A7R2 Kamera

42 MP fotoğraf çekebilme özelliğine sahip üst seri fotoğraf makinesi.

4K Video Çekebilirsiniz.
Video Çekimlerinizde Kiralayacağınız el gimbali ile sarsıntısız görüntülere sahip olabilirsiniz.
Kiralık Sony A7 R2 ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Full Frame fotoğraf makinesi.

5 eksenli görüntü sabitleme

α7 R II, elde fotoğraf ve video çekimi sırasında beş tip fotoğraf makinesi titremesini telafi ederek ifade aralığınızı önemli ölçüde genişletir. Çok etkili 4,5 kademeli1 telafi, güven içinde uzaktaki nesnelere zum yapmanızı, ayrıntılı yakın çekimler yapmanızı, gece sahnelerini yakalamanızı ve daha fazlasını, fotoğraf makinesinin titremesinden kaynaklanan bulanıklığı en aza indirerek sağlar.

Kiralık Sony A7R2 Kamera Fotoğraf Makinesi
Kiralık Sony A7R2 Kamera Fotoğraf Makinesi

 

 

 

 

 

Çok çeşitli takılabilir lenslerle uyumluluk

Yeni 5 eksenli görüntü sabitleme, favori takılabilir lenslerinizle rakipsiz elde çekim özgürlüğünün tadını çıkarmanızı sağlar. E mount α7 II’nin kısa flanş ardı mesafesi, geniş lens uyumluluğuna katkıda bulunur.

Her α lens için otomatik optimizasyon

Favori E mount ve A mount lenslerinizi güven içinde kullanın: α7 II, lensten gelen bilgileri analiz ederek üretim performansını ve 5 eksenli görüntü sabitleme özelliğini fotoğraf makinenize taktığınız lens için optimize eder. Optik sabitleme (OSS) özellikli E mount lensleri kullanırken, α7 II en iyi lense entegre ve fotoğraf makinesine entegre görüntü sabitlemeyi birleştirir.

Yüksek performanslı Hızlı Hibrit AF

Yeni geliştirilen Hızlı Hibrit AF sistemi, her zaman güvenle kullanabileceğiniz otomatik netleme ve takip için olağanüstü yüksek hızda yanıt, çok hassas tahmin kabiliyeti ve geniş alan kapsamı sunar. Bir full frame fotoğraf makinesinin AF sistemi için oldukça hızlıdır (α7’den %30 daha hızlıdır) ve nesnenizi istikrarlı bir şekilde takip etmek için nesnenizin hareketini doğru bir şekilde tahmin eder.

 

α7 II, A mount lens takıldığında bile LAEA3 (LA-EA1) montaj adaptörüyle netleme düzlemli aşama algılamalı AF sunar. Böylelikle A mount lenslerin geniş AF kapsamı, yüksek hızlı tepki, güçlü takip özelliği ve yüksek optik performansından yararlanabilirsiniz.

Kiralık Sony A7R2 Kamera Fotoğraf Makinesi35 mm full frame 24,3 megapiksel Exmor® CMOS sensör

Görüntü sensörü, köşeden köşeye güzel görüntüler ve etkileyici 24,3 megapiksel çözünürlük sunar. Düşük gürültünün, olağanüstü geniş dinamik aralığın, büyüleyici zenginlikteki ve hassaslıktaki tonlamaların tadını çıkarın. Dahası, yalnızca Sony’nin sunabileceği yenilikler sayesinde her sahnenin inanılmaz derecede gerçekçi görünmesi için ayrıntılar gerçeğe daha yakın şekilde üretilir.

BIONZ X™ görüntü işleme motoru

BIONZ X, ekstra yüksek hızlı işleme özellikleri aracılığıyla dokuları ve ayrıntıları gerçek zamanlı olarak gerçekçi bir şekilde üretir. İşleme hızını artıran ön uçtaki Geniş Ölçekli Entegrasyon ile birlikte fotoğraf ve video çekerken daha doğal ayrıntılar, daha gerçekçi görüntüler, daha zengin ton geçişleri ve daha az gürültü sağlar.

14 bit sıkıştırılmamış RAW formatını destekler

Yeni 14 bit sıkıştırılmamış RAW formatı desteği, ihtiyaçlarınız için en uygun formatı seçmenize olanak sağlar. Bu sayede kamera, görüntü sensörünün geniş dinamik aralığından alınan verimi en üst düzeye çıkarmak için üstün tonlama kalitesi sağlar.

Sağlam, magnezyum alaşım gövde

Son derece kompakt ve hafif olan gövde, sahada çekimin zorluklarına dayanacak sağlamlıkta üretilmiştir. Üst kapak, ön kapak ve sağlam magnezyum alaşımdan iç yapı; hafifliği, güvenilirlik sunan dayanıklılığı ve sağlam tutuşu bir araya getirir.

Sağlam lens yuvası

Süper telefoto lensler ve video çekiminde tercih edilen lensler gibi büyük, ağır lenslerin takılabileceği sağlam bir temel sağlamak amacıyla gövdenin ve lens yuvasının gücü ve dayanıklılığı geliştirildi.

Geliştirilmiş kol ve deklanşör düğmesi

Büyük lens takılıyken fotoğraf makinesinin daha güvenli bir şekilde tutulmasını desteklemek için kolun şekli ve yüksekliği yeniden tasarlandı. Bu ayrıca deklanşör düğmesinin ve kadranların daha güvenilir bir şekilde kullanılmasına da yardımcı olur. Dahası, daha doğal çekim yapmak ve fotoğraf makinesinin titremesini azaltmak için deklanşör düğmesinin şekli değiştirildi ve kaydırıldı.

Kompakt bir cihazla full frame ifade gücü

α7 II, kompakt boyutlarına rağmen güçlü video çekimi özelliklerine sahiptir. Arka planın zarif bir şekilde bulanıklaştırıldığı, dikkat çekici netlikte ayrıntılara ve karanlık sahnelere hayat veren hassasiyete sahip nefes kesici görüntü ve ses kalitesiyle video çekebilirsiniz. Görüntü Profili ve P/A/S/M modları gibi özellikler, yaratıcılık seçeneklerinizi zenginleştirir.

Yüksek kontrastlı, yüksek çözünürlüklü XGA OLED Tru-Finder™

Vizör etkileyici görünürlük sunarak stressiz, sezgisel kullanım sağlar. Çeşitli fotoğraf makinesi ayarlarının etkilerini gerçekçi bir şekilde görüntülediği için son görüntünün nasıl olacağını doğru bir şekilde izleyebilirsiniz. Dahası, gelişmiş 3 lensli optik sistem zengin tonlama ve çok yüksek kontrast sağlar.

Sabit vizör görüntüsü

Fotoğraf çekerken deklanşör düğmesine basarak ya da görüntüyü büyüterek ve video çekerken video moduna girerek, fotoğraf makinesi titreme telafisinin sabitleme efektlerini vizörde veya LCD ekranda izleyin. Telefoto veya makro lens kullanırken bile kadrajı ve netlemeyi sabit görüntüyle ince bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kilitlenen AF takibi

Akıcı, sabit otomatik netleme için optimum AF kullanımı sağlamak amacıyla sahneden daha fazla bilgi analiz eden geliştirilmiş Kilitlenen AF ile hareketli nesnelerin netliği kolayca korunabilir. Sony’nin geliştirilmiş özel görüntü analizi teknolojisi sayesinde hareketli nesneleri algılama ve takip etme kabiliyeti büyük bir gelişme kaydetmiştir.

Ayrıntı üretme teknolojisi ve kırınım azaltma teknolojisi

Ayrıntı üretme teknolojisi, ayrıntıları daha doğal bir boyut hissiyle gerçeğe daha yakın şekilde üretir. Kırınım azaltma teknolojisi ise küçük diyafram açıklığı ayarlarında bile ince ayrıntıları gerçeğe yakın bir şekilde üretmek için kırınımın etkilerini bastırır.

Alana özel gürültü azaltma

Alana özel gürültü engelleme, desenleri (ör. kenarlar, dokular ve mavi gökyüzü gibi düz alanlar) temel alarak görüntüyü seçici olarak alanlara böler, ardından gürültüyü azaltmak ve yeni bir netlik seviyesine ulaşmak amacıyla her alan için en uygun gürültü engelleme yöntemini uygular.

Resim profili

Tonlamayı, renk ayarını ve ayrıntıyı ayarlayarak videoların görünümünü çekimden önce ince bir şekilde ayarlayın. Ayarlanan parametreler diğer ayarlarla birlikte profil olarak kaydedilebilir. Daha sonra geri çağırmak üzere 7 adede kadar profil kaydedilebilir.

S-Log2 gama ayarı

Profesyonel video kameralarda bulunan bu özel Sony gama ayarı, %1300 daha geniş dinamik aralık oluşturarak tonlamaları daha yumuşak üretip beyaz ve siyah baskınlığını azaltır. Post prodüksiyonda renk derecelendirme yaparak çok çeşitli görsel ifade türleri elde etmek için düşük gürültülü görüntüler ve çok zengin ayrıntılar oluşturabilirsiniz.

Zaman kodu/Kullanıcı biti

Bu işlev, zaman kodunu yalnızca çekim sırasında ilerleten “Kayıt Yürütme” ayarını, zaman kodunu kayıttan bağımsız olarak ilerleten “Serbest Yürütme” ayarını, kare azaltma yöntemini ve kare azaltmasız yöntemi sağlar. α7 II ayrıca temiz HDMI çıkış ayarı kullanılırken bindirilmiş zaman kodu çıkışı sağlar.

Temiz HDMI çıkışı

HDMI terminali büyük ekranda hassas görüntüleme ve dinleme için Full HD video sinyallerini harici monitöre gerçek zamanlı olarak aktarmayı kolaylaştırır. Bu özellik, harici kayıt ekipmanına sıkıştırılmamış video kaydı yapmayı destekler ve çekim bilgilerini görüntüleme işlevi kapalıyken sıkıştırılmamış video çıkışı almanızı sağlar.

Titizlikle tasarlanmış kontroller

Ürünü sezgisel bir şekilde kullanmak ve sahneleri vizörden görüntülerken parametreleri anında ayarlamak için kontroller yeniden tasarlandı. Ön ve arka kadranlar, daha kolay ve etkili bir şekilde çevrilebilmeleri için genel kullanım düşünülerek baştan aşağı yenilendi ve konumları değiştirildi. Bu yenilikler, diğer α7 serisi modelleri geçen bir seviyeye ulaştı.

Kolay düğme özelleştirme

Düğme özelleştirmesi sayesinde sıklıkla kullandığınız işlevleri özelleştirilmiş düğmelere atayarak istediğiniz gibi fotoğraf çekebilirsiniz. Daha hızlı, daha sezgisel kullanım ve maksimum rahatlık için 10 düğmeye 56 işlevi dilediğiniz şekilde atayabilirsiniz.

Kullanışlı, eğilebilir LCD ekran

LCD ekran, farklı çekim açılarını desteklemek için yukarı doğru yaklaşık 107 derece ve aşağı doğru yaklaşık 41 derece eğilebilir. Bu esneklik kompakt mobiliteyle birleşerek çekim seçeneklerinizi zenginleştirir. Ekranın parlaklığını neredeyse iki katına çıkaran WhiteMagic™ teknolojisi ise doğrudan güneş ışığı altında net görüntüleme imkanı sunar.

Toz önleyici sistem ve kaplama

Fotoğraflarınızda kusur oluşmasını önlemek amacıyla optik filtrenin yüzeyinde bulunan özel anti statik kaplama, lens değiştirirken kuru ve ıslak toz parçacıklarının yapışmasını önler. Ayrıca Temizleme Modunu seçtiğinizde, toz önleyici mekanizma yüksek hızda titreşerek filtreye yapışmış tozları temizler.

Uzaktan tek dokunuş ve tek dokunuşla paylaşma

Uzaktan tek dokunuş; akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, vizör ve dijital fotoğraf makinesi için uzaktan kumanda olarak kullanmanıza olanak sağlar. Tek dokunuşla paylaşma sayesinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı fotoğraf makinenizden aktarabilirsiniz. Her iki işlev için de PlayMemories Mobile uygulamasını NFC özellikli Android akıllı telefonunuza veya tabletinize yükleyerek karmaşık kurulumlarla uğraşmak zorunda kalmadan tek dokunuşla cihazınızın fotoğraf makinenizle kablosuz bağlantısını sağlayabilirsiniz. Artık uygun olmayan pozisyonlarda akıllı telefonunuzdan fotoğraf makinenizi kontrol ederek fotoğraf çekebilir veya grup fotoğraflarında yerinizi rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik çektiğiniz bu fotoğrafları sosyal ağ sitelerinde paylaşmak için akıllı telefonunuza anında aktarabilirsiniz. NFC’niz yok mu? Sorun değil. Cihazları manuel olarak da eşleştirebilirsiniz.

PlayMemories Camera Apps™

Heyecan verici yeni uygulama indirme hizmeti PlayMemories Camera Apps, fotoğrafçılık ifade gücünüzü yaratıcılık ihtiyaçlarınıza göre geliştirmek için fotoğraf makinenizin mevcut özelliklerine yeni işlevler eklemenizi sağlar.

Çoklu Kare NR (Gürültü Engelleme)

Bu mod dört çekimi birleştirerek gürültüyü önemli oranda bastırır ve hassasiyeti artırır, böylece tripod veya flaş kullanmadan karanlık sahneleri net bir şekilde yakalamanızı sağlar. Fotoğraf makinesinin titremesinden doğan bulanıklık azaltılırken kontrast ve ayrıntı artırılır.

Capture One Express’te desteklenir (Sony için)

Capture One Express (Sony için) dünyanın en iyi RAW dönüştürücülerinden biridir ve hassas renkleri ve inanılmaz ayrıntıları işler. Esnek dijital varlık yönetimini, tüm vazgeçilmez ayarlama araçlarını ve hızlı, hassas performansı tek bir özelleştirilebilir ve entegre çözümde birleştirir. * Lütfen Capture One çözümlerinin satışı, kullanımı ve desteği hakkındaki tüm soruları Phase One’a iletin.

Hassas takip için 5 fps AF/AE çekim

5 fps kesintisiz AF/AE çekim, nesneniz hızlı hareket ederken en önemli anı güzel bir şekilde yakalayarak keskin, iyi pozlanmış sonuçlar elde etmenizi sağlar. Önemli ölçüde geliştirilmiş algoritma nesne hareketini doğru şekilde tahmin eder; böylece, kesintisiz çekim yaparken bile nesneyi istikrarlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Profesyonel kalitede XAVC S formatı

Olağanüstü yüksek görüntü kalitesi ve minimum gürültü için videoları profesyonel XAVC 4K/HD formatı temel alınarak geliştirilen yüksek bit hızlı XAVC S formatında kaydedin. Bu format, 50 Mbps’de (60p/50p, 30p/25p, 24p) Full HD (1920 x 1080) görüntü kaydına imkan sunar11 ve yüksek kaliteli ses kaydı için doğrusal PCM ses kullanır.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kiralık Sony A7R2 Fotoğraf Makinesi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir