Kiralık Sony 24-70 F2.8 G Master II Lens

750

Kiralık Sony 24-70 F2.8 G Master II Lens

G-Master 2. Seri Lens

Haftalık  : 3.500 TL

Açıklama

Kiralık Sony 24-70 F2.8 G Master II Lens

FE 24-70mm F2.8 GM, gelişmiş optikler ve AF performansını hem fotoğraflarda hem de videolarda maksimum mobilite sunan, elverişli, kompakt ve hafif bir zum tasarımına yerleştiren, güncellenmiş bir “kutsal üçlü” standart zum lenstir. Yüksek performanslı, kompakt α system gövdeler için idealdir ve çeşitli çekim koşullarına hitap eder.

Kiralık Sony 24-70 F2.8 G Master II Lens

Yüksek çözünürlük en iyi prime lenslerle yarışır

Yüksek konumsal frekanslarda mükemmel kontrast, F2.8’de dahi üstün çözünürlük demektir. İki yüksek hassasiyetli XA (ekstrem asferik) parça, iki ED (Ekstra Düşük Dağıtmalı) cam, iki Super ED cam parça ve yüzer netleme mekanizması, tüm zum ve diyafram açıklıklarında renk bulanıklığı, astigmatizm, bozulma ve kuyruklanmayı kontrol eder. Nano AR Kaplama II, olağanüstü netlik için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltır.


Etkileyici G Master bokeh’i

Zarif F2.8 bokeh; gelişmiş optik tasarım ve yeni 11 kanatlı diyafram açıklığı ünitesi sayesinde tüm zum aralığına uzanır. Bokeh, tasarım aşamasında ve her lensin üretiminde sferik bozulmanın hassas kontrolüyle iyileştirilmiştir. 0,01 mikron hassasiyetli iki XA parça, soğan halkası bokeh’i bastırır. 0,32x maks. büyütmeyle, minimum netleme mesafesi 24 mm’de 0,21 metre, 70 mm’de 0,30 metredir.


Sınıfının en kompaktı, hafifi ve çok yönlüsü

Sınıfının en küçük ve en hafif F2.8 24-70mm zum lensi olan bu lens, görülmemiş esneklik ve özgürlük sunar. Ağırlığı sadece 695 gramdır, yani önceki modelden 191 gram daha hafiftir. Uzunluğu 16 mm kısaltılmış ve genel hacmi yaklaşık %18 azaltılmıştır. Etkileyici taşınabilirlik ve mobilite sayesinde, çeşitli durumlarda profesyonel veya amatör fotoğraf ya da video kullanımı için iyi bir tercihtir.

kiralik sony24 70lens


Hızlı, hassas AF ve mükemmel tepki

Dört Sony orijinal XD (ekstrem dinamik) Doğrusal Motoru, yüzer netleme mekanizması ve gelişmiş lens kontrolü; zum yaparken yüksek AF hassasiyeti ve önceki modele göre yaklaşık 2 kat daha iyi takip performansı sağlar. 30 kare/saniyeye kadar çekim yapabilen, uyumlu bir gövdeyle. Yeni diyafram açıklığı ünitesi, yüksek hıza katkı sağlayarak diyafram açıklığı aşağıda durdurulduğunda dahi tam AF takibi performansı sunar.


Kiralık Sony 24-70 F2.8 G Master II Lens

Görsel oluşturucular için video özellikleri iyileştirilmiştir

Yeni lens tasarımı teknolojisi, akıcı ve ifadeli video görüntüleri için istenmeyen görüntü kaymalarını ve görüş açısı değişikliklerini azaltır. XD Doğrusal Motorlar, AF ve takip performansını iyileştirerek ince ayrıntılar için yüksek kare hızlı kayıt sağlar. Bağımsız netleme ve diyafram açıklığı halkaları bulunur ve Doğrusal Yanıtlı MF, manuel netleme sırasında doğrudan, doğrusal netleme halkası yanıtı sağlar.


Kiralık Sony 24-70 F2.8 G Master II Lens Her ortamda mükemmel kontrol ve güvenilirlik

Toza ve neme dayanıklı güncellenmiş tasarım zorlu koşullarda dış mekanda kullanım için ekstra güvenilirlik sunar, flor kaplamayla da ön parça temiz kalır Birlikte verilen parasoleydeki özel bir açıklıkla, dairesel polarizasyonlu ve değişken ND filtrelerin (isteğe bağlı) elverişli kullanımı sağlanmıştır. Her yönde çekim yaparken kolay erişim ve elverişli kontrol için iki özelleştirilebilir netleme tutma düğmesi yerleştirilmiştir.


Lens Yapılandırması

G Master Series lensler, oldukça yüksek çözünürlük ve yumuşak şekilde kaybolan arka plan bokeh’inin etkileyici kombinasyonuyla görüntüleme ve ifadeyi hiç ulaşılmamış seviyelere taşır.

[1] Ekstrem asferik (XA) lens [2] Asferik lens [3] Super ED cam [4] ED (ekstra düşük dağıtmalı) cam

MTF Tablosu

MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi), ince aralıklı satırlar arasında kontrast derecesi ölçümüyle lensin ince ayrıntılar sunma başarısını tanımlar.

[1] Kontrast (%) [2] Lensin optik merkezine mesafe (mm) [3] Maks. diyafram açıklığı [4] F8 diyafram açıklığı [5] Konumsal frekans [6] 10 satır çifti / mm [7] 30 satır çifti / mm [8] Radyal değerler [9] Tanjant değerleri

Video çekiminde Sony lenslerin avantajları 

Video çekiminde Sony E mount lensleri kullanmanın getirdiği dört eşsiz avantajı öğrenin. Sony lensler ile kameraların kombinasyonu, video oluşturma deneyiminizi geliştirir. 

kiralik lens


LENS KONTROLLERİ

1. Netleme halkası / 2. Netleme tutma düğmesi / 3. Zum halkası / 4. Diyafram açıklığı halkası / 5. Netleme modu anahtarı / 6. İris anahtarı / 7. Tıklamalı diyafram açıklığı anahtarı / 8. Zum akıcılığı anahtarı

BAĞLANTI : Sony E mount

BİÇİM : 35 mm full frame

NETLEME UZAKLIĞI (MM) : 24-70

35 MM EŞDEĞERİ NETLEME UZAKLIĞI (APS-C) : 36-105

OBJEKTİF GRUPLARI/PARÇALARI : 15-20

GÖRÜŞ AÇISI (35 MM) : 84°-34°

GÖRÜŞ AÇISI (APS-C) : 61°-23°1

MAKSİMUM DİYAFRAM AÇIKLIĞI (F) : 2,8

MİNİMUM DİYAFRAM AÇIKLIĞI (F) : 22

DİYAFRAM AÇIKLIĞI KANATLARI : 11

DAİRESEL DİYAFRAM AÇIKLIĞI : Var

MİNİMUM ODAKLAMA MESAFESİ : 0,21 (G)-0,3 (T) m (0,69 (G)-0,99 (T) ft)

MAKSİMUM BÜYÜTME ORANI (X) : 0,32 x

FİLTRE ÇAPI (MM) : 82

GÖRÜNTÜ SABİTLEME (STEADYSHOT) : – (gövdeye entegre)

PARALOSEY TÜRÜ : Petal şekil, pimli

 

Kiralik Kamera Web Sitemiz Pozitif Life Prodüksiyon İştirakidir.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kiralık Sony 24-70 F2.8 G Master II Lens”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir