Kiralık Oculus GO Sanal Gerçeklik Gözlüğü

kiralik sanalgozluk

Kiralık Oculus Go Sanal Gerçeklik Gözülüğü

Sanal Gerçekliğin Kapılarını Açın

Kiralık Oculus Go Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Sanal dünyaya atlamanın en kolay yoluna girebilirsiniz.. Hem de herhangi bir ek donanıma ya da bilgisayara ihtiyaç duymazsınız. Bu ürün taşınabilir olduğundan sizinle her yere gelir. Hafifi tasarımı sayesinde onu bir yerden bir yere taşırken asla zorlanmazsınız. Arkadaşlarınıza giderken, tatile çıkarken ya da aklınıza neresi gelirse, gittiğiniz yeri eğlence noktası haline getirebileceksiniz.

Hem Kurulumu Hem de Kullanımı Kolay

Kiralık Oculus Go Sanal Gerçeklik Gözlüğü kurulumunu yapmak için ek bir şey satın almanız gerekmiyor. Kurulumu hemen yapabiliyorsunuz. Üstelik kullanım sırasında da zorlamıyorsunuz. Ürün kullanıcıların rahatlığı için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Üstün All in One Teknolojisi

Ürün hem fiyat hem de performans açısından unutulmaz bir deneyim sunuyor. Hepsi bir arada yani all in one teknolojisiyle ürün bağımsız VR gözlükleri arasında bir numara satılıyor. Bu gözlükle birlikte binden fazla oyun ve uygulama destekleniyor. Oculus Go farklı kullanımlara imkan sunuyor.

Geniş Alanda Kullanım

Sanal gerçeklik gözlüğünü kullanarak yapabileceğiniz pek çok şey var. İsterseniz müzik dinler, ister oyun oynar, ister bir şeyler izleyebilirsiniz. Gözlüğü nasıl kullanacağınız tamamen sizin isteğinize kalmıştır. Üründe bulunan bağımsız VR başlığı hem bilgisayarda hem de telefonda kullanabilirsiniz.

Üstün Netlikte Optiklerin Keyfini Çıkarın

Üründe bulunan üstün netlikte optikler size harika bir deneyim sunacak. Son teknoloji 3D grafikler sayesinde kendi evinizde sinema deneyimini yaşayacaksınız. Dünyanın dört bir yanından canlı maçları da, konserleri de, eğlenceli TV Showlarını da izleyebilirsiniz.

Kolay Şarj Etme Özelliği

Cihazı şarj etmek konusunda sorun yaşamayacaksınız. Özel tasarlanan adaptör, USB şarj cihazıyla birlikte kullanılabilir.

kiralik-oculus-sanalgozluk

1 Günlük : 400 TL
Haftalık : 1.200 TL 

Oculus GO Özellikleri

  • kiralik-sanalgozluk“Süper hafif” kumaş tasarımı
  • Örgü kumaş kayışlar
  • Yüzeye uygun köpük iç yapı katmanları
  • 2,560×1,440 piksellik “hızlı anahtarlamalı LCD ekran”
  • “Next-gen” lensler Oculus Rift ile karşılaştırıldığında – “Daha önce VR’de bu netliği görmedik” diyor Barra
  • Dahili hoparlörlü ses
  • 3.5 mm kulaklık girişi
  • 3 serbestlik derecesine sahip tek hareket denetleyicisi (Gear VR gibi – bir kılıç fırlatabilir, ancak uzanamaz ve tutamazsınız)

Oculus Go‘nun WQHD LCD ekranları uzamsal ses verebilen bir ses donanıma sahip olduğu belirtiliyor. Böylece sadece görsel değil, işitsel olarak da sanal gerçeklik dünyasının içinde olmanız mümkün olacak.

HTC VIVE

Kiralık HTC VIVE Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları