Kiralık DJI Ronin

Kiralık DJI Ronin Gimbal

DJI Ronin
Pil
Şarj Cihazı
Bağlantı aparatları
3 Axis Kontrol özellikli Kumanda HD Monitör
Taşıma Çantaları

Günlük   : 400 TL
3 Günlük : 900 TL
Haftalık : 1200 TL
 

 

Alttaki videoda DJI Ronin gimbal ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Sarsıntısız profesyonel görüntüler elde etmek için bu ekipmanı kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu cihaz projelerinize ayrı bir görsellik katacaktır. 1 pille yaklaşık 1 gün boyunca çekim yapabilirsiniz. Operatörlüğünü kendinizin yapabileceği bir cihazdır. 9.5 kg’ya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. DJI Ronin ile kiralikkamera.com ekibi olarak kullandığımız kameralar şunlardır.

Red Scarlet
Black Magic Ursa Mini Pro
Alexa Mini
Black Magic 4k
Black Magic 2.5 K
Canon 5D Mark 3
Canon 5D Mark 2
Sony FS7
Panasonic GH5S 
Sony A7 S2
Canon C100 Mark 2 kameralarını problemsiz bir şekilde kullandık.

Teknik Özellikleri DJI Ronin Profesyonel görüntü çekimleri için tasarlanmıştır. Yüksek hassasiyet ve kalitede üretilen gövde üzerinde yer alan süper hızlı fırçasız motorlar, 3 ayrı eksende stabilizasyon sağlar.

Taşıma kolaylığı sağlayan dizayn, %0.02 derecelik hassasiyet oranı, görüntü açılarının manipülasyonunda hassas kontrol olanağı tanır. Dünya klasmanında video stabilizasyonu, prodüksiyon verilerine uygun hızda çıkış alabileceğiniz profesyonel bir sistemdir.


ALETSİZ AYARLANABİLME

Dahili Balanslanabilme özelliği ile herhangi bir alet ya da aparata ihtiyaç duymadan denge ayarlarını yapabilir, farklı kameralara göre farklı setup konfigürasyonlarını oluşturabilirsiniz.

Birçok Kamera ve Lens Modeliyle Uyumlu Tasarım

DJI Ronin yalnızca bir kameraya özel dizayn değildir. Micro 3-1/4 boyutundan Red Epic kamera boyutlarına kadarki sistemleri taşıyabilir. DJI Zenmuse Gimbal, fırçasız motor teknolojisini havadan görüntülemenin kamera stabilizasyonunda kullanan ilk profesyonel sistemdir. Aynı kontrolcü ile sürülen yüksek torklu ve yüksek hızlı fırçasız motorlar, DJI Ronin sisteminde 3 eksende kamera stabilizasyonunu sağlar.

SMOOTHTRACK KONTROL

Smoothtrack kontrol ile sert uygulanan tilt pan hareketleri görüntüye çok daha stabil ve düzgün şekilde iletilir.

OTOMATİK KONFİGÜRASYON

Kameranın dengeli şekilde montajlanmasının ardından, Ronin ATS özelliği sayesinde otomatik olarak balans konfigürasyonu yaparak kameranızın ağırlık merkezine göre her ekseni bağımsız olarak dengeler ve kaydeder.