Kiralık Sony PXW-FS7 Xdcam Super 35 Kamera

Kiraladığınız Sony FS7 Kamera ile uzun süreli profesyonel video çekimleri yapabilirsiniz. 4K yüksek çözünürlüğe sahip video çekimleriniz için kullanabileceğiniz profesyonel video kameradır. Sony FS7 Kamera ile Sinema Filmi Çekimi, Belgesel Film Çekimi, İnternet Dizisi Çekimi, Reklam Filmi Çekimi, Tanıtım Filmi Çekimi, Klip Çekimi, Televizyon Programı Çekimi gibi bir çok alanda yüksek performanslı kamera olarak kullanabileceğiniz Sony FS7 Kamera, Kiralama fiyatlarıyla sizlere maksimum görüntü kalitesi sunuyor.

 

Kiralık Sony FS7 Kamera

 

 

 

 

 

 

 


Kiralık Sony PXW-FS7 XDcam Super 35 Kamera Body
3 Batarya
1 Şarj Cihazı
3 adet 64 GB Kart
Small Rig Shoulder
Handle
USB 3.0 Kart Okuyucusu

Uzun süreli  kiralamalar için lütfen iletişime geçiniz. Size özel fiyatlar sunalım. 

 EF Mount adaptörü veya EF Mount lensler

 

Kiralık Kamera Fiyatlarımız

1 Günlük Kira

500 TL

3 Günlük Kira

1500 TL

Haftalık Kira

2.500 TL


Mobile :  0533 525 71 02

Kiralık Sony PXW-FS7 Xdcam Super 35 Kamera

Kiralık Sony FS7 Kamera

4K Super 35 Exmor® sensörü

İş görüntü sensörlerine geldiğinde boyutun önemi çok büyüktür. Sony’nin Süper 35 sensörü sığ alan derinliği sayesinde mümkün olan “bokeh”, yani odaktan çıkmış arka plan efekti sunar. İzleyicilerin dikkatini kare içinde yönlendirmek için yaygın kullanılan bir teknik olan sığ alan derinliği, büyük bir sensörle çok daha kolay elde edilebilir. Diğer her şey eşit olduğunda, daha büyük bir sensör daha iyi düşük ışık hassasiyeti ve daha az görüntü paraziti demektir. Ve görüş alanı daha büyük sensörler kullanıldığında her türlü odak uzaklığına sahip lenste daha geniştir.

Kiralık Sony PXW-FS7 Xdcam Super 35 sensörle boyut yalnızca başlangıç.
 
14 kademeli pozlama genişliği gölgeleri karartmadan veya çok parlak alanlar oluşturmadan güçlü gri tonlama işleme sunar.

ISO 2000 hassasiyet gün batımından uzun süre sonra bir sürü ışık ve teknik eleman olmadan çekim yapmanıza olanak sağlar.

4K çözünürlük. Sensörün tam 4K çözünürlük sunmak için toplam 11,6 milyon pikseli ve 8,8 milyon etkin pikseli bulunur. HD sunuyor olsanız bile kayıtlarınız HD sensörlerin göremediği ayrıntıları ve görüntü dokusunu yakalar.

Kiralık Sony PXW-FS7 Xdcam Super 35
Kiralık Sony PXW-FS7 Xdcam Super 35

Sony Exmor® CMOS tasarımı olağanüstü hızda okuma sağlayarak 180 fps değerine kadar kare hızlarına katkıda bulunur ve görüntü kaymasını en aza indirger.

Kullanışlı, iç içe geçmiş kol

Elde kullanım rahatlığı için bir diğer önemli unsur da akıllı tutma yerini tutan iç içe geçmiş koldur. Düğmeyi çevirerek kol uzunluğunu kolayca ayarlayın. Ek yerindeki bir diğer düğme açıyı ayarlar. Böylece kolu fiziğinize ve çekim konumuna göre anında ayarlayabilirsiniz.

 
 
 

 Web sitemiz pozitifLIFE Prodüksiyon’un kamera kiralama hizmetidir.

Summary
Reviewer
Kiralık Sony FS7 Kamera - Kiralık Kamera
Review Date
Reviewed Item
Kiralık Sony FS7
Author Rating
51star1star1star1star1star
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
×

Powered by WhatsApp Chat

×