Kiralık Led Softbox Işık Seti

850

Kiralık Softbox Led Işık Seti

Paket İçeriği :

2 Adet Godox LA 150 Led Işık Seti
2 Adet Işık Ayağı
2 Adet Softbox
2 Adet Power Güç Kablosu
1 Adet Taşıma Çantası

 

1 Günlük : 850 TL

Açıklama

Kiralık Led Softbox Işık Seti

Kiralık Softbox Led Işık Seti
<strong> Kiralık Softbox Led Işık Seti<strong>

Kiralık Led Softbox Işık Seti, Yaratmaya başlamak isteyenlere erişilebilir bir ışık çözümü sağlamayı hedefleyen, bütçe dostu Litemons LA150 Bi led ışık setlerini tanıtmaktan kıvanç duyuyoruz. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı çıkış ve gün ışığı/iki renkli sürümleriyle LA serisi, YouTuber’lar, canlı yayıncılar, video yapımcıları, ticari yapımcılar ve daha fazlası için çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir.

Kiralık Softbox Led Işık Seti 2800-6500K arasında ayarlanabilen iki renkli LA150Bi/LA200Bi, çeşitli ortamlara uyum sağlamak ve yaratıcı sahneler oluşturmak için çok elverişlidir.

 

Herhangi bir Bowens montajlı ışık şekillendirici ile uyumlu olup, Godox ışık
şekillendirme sistemi ve piyasadaki diğer ana akım değiştiricileri ile mükemmel bir
şekilde çalışarak üretiminiz için daha fazla ışık şekillendirme potansiyeli keşfeder.

Kiralık Led Softbox Işık Seti

Godox bugüne kadar birçok başarılı ürünü piyasaya sürdü ve müşterilerimizin hayranlığını kazandı. Ancak ileri gittiğimiz kadar, sektörün gelişimine katkıda bulunmak için de o kadar fazla sorumluluk üstlenmek isteriz. Yaratmaya başlamak isteyenlere erişilebilir bir ışık çözümü sağlamayı hedefleyen, bütçe dostu Litemons LA150D/150Bi/200D/200Bi lambaları tanıtmaktan kıvanç duyuyoruz. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı çıkış ve gün ışığı/iki renkli sürümleriyle LA serisi, YouTuber’lar, canlı yayıncılar, video yapımcıları, ticari yapımcılar ve daha fazlası için çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir.

 

Güvenilir parlaklık, tüm içerik oluşturma işlemlerinin garantisidir. Küçük ama güçlü LA Serisi, 1 metrede güçlü 101000 lüks çıkış sağlar (reflektörlü LA200D). Fikirlerinizde tam aydınlatma efektini gerçekleştirmeye yardımcı olan, hassas kontrol için %0’dan %100’e kadar kademesiz bir ayar.

 

Renk Isısında Serbest Tercih

 

Yalnızca gün ışığı dengeli bir aydınlatma gözetirseniz, LA150D/LA200D işinizi görecektir; veya 2800-6500K arasında ayarlanabilen iki renkli LA150Bi/LA200Bi, çeşitli ortamlara uyum sağlamak ve yaratıcı sahneler oluşturmak için çok elverişlidir.

Kolay App Kontrolü

Godox light APP ile tüm ayarlamalar artık çok daha kolay. LA Serisinin parlaklığını, renk sıcaklığını, FX efektleri değiştirilmesini ve Godox ailesine ait diğer LED üyeleriyle işbirliği yapmasını çok kolaylaştırıyor.

Pozitif Life Prodüksiyon Markasıdır.

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir