Kiralık Sony HDV VTR

kiralik-Sony_GVHD700_1_GV_HD700_HDV_minidv-vtr

Sony kameraların mini dv ve hdv kasetleri okur. Sony codec’lerini okuyabilen bu cihaz üzerinde slow motion okuma yapabileceğiniz düğmesi yer almaktadır. Üzerinde bulunan monitörü sayesinde ekstra bir izleme monitörüne ihtiyacınız kalmıyor. Hem izliyor hem dinleyebiliyorsunuz görüntülerinizi. SD out Firmware H DMI Out Av Out – İn girişleri bulunmaktadır. Dilerseniz pil ile dilerseniz elektrikle çalıştırabileceğiniz portable Kiralık Sony HDV VTR

Sony GV HDV 700 Mini Dvcam, Hdv, Vtr

Günlük Kira Bedeli : 300 TL 

Kiralık Digital Betacam VTR için tıklayın.
Pozitif Life Prodüksiyon güvencesi ile ekipman kiralamanın farkını yaşayın

Sony , video reprodüksiyonundaki devam eden mükemmelliğiyle bir kez daha taşınabilir bir ENG / EFP VTR olan GV-HD700 HDV Video Walkman’i yarattı . SD çözünürlüğü kaydetme ve HDV çözünürlüğünü oynatma, dahili 7 “TFT 16: 9 LCD ekranında içeriği görüntüleme veya bir HD ekrana 1080 / 60i ve 720 / 30p sinyal çıkışı yapma yeteneği sunar. Bu çok yönlü disk kaydedici tasarlanmıştır. xvColor Teknolojisi, kristal netliğinde sabit / ağır çekim oynatma, MiniDV SP / LP kayıt / oynatma, IEEE-1394 (DV) arabirimi, bileşen çıkışı ve 12-Bit / 16-Bit PCM dijital ses kaydı gibi profesyonel özelliklerle.

Sony GV-HD700, sahada veya stüdyoda profesyonel güvenilirlik ve üstün işlevsellik sunar. Taşınabilir, hafif tasarımı, çeşitli video prodüksiyonlarında kullanım kolaylığı sağlayarak onu yapımcılar, yönetmenler, DP’ler, editörler ve herhangi bir kamera donanımı operatörü için ideal bir edinim aracı haline getirir.

xvColor Teknolojisi

Sony HD video kameranız tarafından kaydedilen xvColor sinyalini uyumlu HDTV’nize aktarabilir. Neredeyse iki kat daha fazla (1,8x) izlenebilir renk üretme yeteneği ile.

Video

DV formatı, çarpıcı video performansı sağlamak için 500 satıra kadar yatay çözünürlük ve önemli ölçüde daha yüksek S / N oranı sunar. Bir MiniDV kasetinde 60 dakikaya kadar dijital (SP) kayıt veya 90 dakikaya kadar (LP) sunar.

i.LINK

DV Giriş / Çıkış (IEEE 1394), neredeyse hiç nesil kaybı olmaksızın başka bir Dijital video kamera, VCR veya DV Yakalama Kartı bulunan bilgisayar arasında düzenleme veya dublaj yapılmasını sağlar.

Dijital Program Düzenleme

Yerleşik montaj düzenleyici, 20 adede kadar ayrı sahne için kesme ve kesme noktalarını işaretlemenizi sağlar. Kızılötesi, neredeyse tüm uzaktan kumanda özellikli video kameralar veya kayıt cihazınız olarak VCR ile kontrol ederken, walkman’i kaynağınız olarak kullanın.

Ses

PCM dijital sesini iki modda kaydeder: Bir parçada CD kalitesinde stereo ses için 16 bit modu, 12 bit modu ise iki parçaya stereo kaydeder, böylece arka plan müziği veya seslendirme ekleyebilirsiniz.

7 “Ekran

Kayıtların yerinde oynatılması için net, doğru renkler sağlamak üzere Aktif Matris teknolojisine sahip 7 “renkli LCD ekran içerir.

Analog Giriş / Çıkış

Yaratıcı olasılıklarınızı artıran analog giriş / çıkış, videolu walkman’inizi bir dizi analog cihaza bağlamanızı mümkün kılar. Bağlandıktan sonra, ikisi arasındaki sesleri ve görüntüleri düzenleyebilir ve kişisel bir dokunuşla orijinal filmler üretebilirsiniz. Ayrıca, analog kitaplığınızı dijital bir formata kopyalayarak korumanıza olanak tanır.

Oynatma Yakınlaştırma

Görüntülerinizi bu birimde oynatırken, yakınlaştırarak (2 kata kadar) ve resminizi kırparak (yukarı, aşağı, sola, sağa) görüntülerinizi düzenlemenize olanak tanır. Yeni görüntüyü ayrı bir dosya olarak kaydedebilirsiniz. Yeniden boyutlandırma, bir görüntünün kopyasını daha küçük veya daha büyük bir dosya boyutunda kaydetmenizi sağlar.

USB Terminali

USB (Evrensel Seri Veri Yolu), A / V cihazları ve bilgisayarlar gibi dijital ekipman arasındaki ara bağlantıyı basitleştirmek için tasarlanmış bir bilgisayar endüstri standardıdır. Videolu walkman’iniz ile PC, yazıcı veya diğer donanımlı cihazlar arasında basit, tek bir kablo bağlantısı aracılığıyla kaliteli, daha yüksek hacimli veri aktarımını mümkün kılar.
USB Görüntü Yakalama işlevi, canlı ve kaydedilmiş hareketli görüntüleri USB bağlantı noktası üzerinden bilgisayara aktarmanıza olanak tanır.

Memory Stick Duo Ortam Yuvası

Video kasetlerinden, analog girişlerden veya dijital video i.LINK girişinden 1440 x 810 çözünürlüğe kadar dijital hareketsiz görüntüleri doğrudan Memory Stick ortamına (ayrı satılır) yakalayın. Görüntüler, e-posta ile göndermek, yazdırmak veya diğer uyumlu Memory Stick cihazlarıyla (ayrı olarak satılır) paylaşmak için kolayca PC’lere aktarılabilir.

L ve M Serisi Bilgi-Lityum Pil Uyumluluğu

Hem L hem de M serisi Info-Lityum pillerle uyumludur. NiCad (Nikel Cadium) pillerin aksine, Sony’nin şarj edilebilir Lityum İyon pilleri ömür kısaltıcı bir “hafıza etkisine” maruz kalmadığından, pili istediğiniz zaman şarj etme yeteneği sunar. Sony’nin özel AccuPower ölçüm cihazı, kalan pil süresini dakika cinsinden LCD ekranda gösterir