Kiralık Zhiyun-Tech Crane 3-Lab

Kiralık Zhiyun-Tech Crane 3-Lab

Zhiyun-Tech Crane 3-Lab fark yaratak.

 

4.5 KG taşıma kapasitesine sahip bu gimbal’in özellikleri de dikkat çekiyor.

 

CRANE 3 LAB, kablosuz FHD görüntü aktarımı, odaklama ve zoom kontrolü, dokunmatik kontrol ve her şey dahil kontrol paneli ile entegre edilmiş tek yapıdır. Profesyonel film yapımcıları için tasarlanan CRANE 3 LAB, sektörde yenilmez.

Daha uzun eksen kolları ve inanılmaz yük kapasitesi ile, CRANE 3 LAB piyasadaki hemen hemen tüm en çok satan DSLR’ler ve video lenslerle uyumludur.

ViaTouch Kontrol Sistemi, kullanıcıların her ayrıntıyı sadece bir telefon ekranında görmesini sağlar. Çekimleri aynı ekran üzerinden aynı anda çerçevelendirirken çeşitli gimbal hareketleri ve kamera ayarlarını yapabilirsiniz. Bir kamerada çekim yapmak, bir telefona çekmek kadar kolay olacaktır.

 

1080P Full HD Görüntü Aktarımı

CRANE 3 LAB’a uygulanan kablosuz görüntü aktarım teknolojisi, 1080P’ye kadar video akışını destekler. Hem Android hem de iOS sistemlerinde akıllı telefonlar ve tabletlerle mükemmel uyumu ile çevrenizdeki çoğu dijital cihaz monitör olarak kolayca kullanılabilir. Canlı önizleme ve gerçek zamanlı parametre ayarlarıyla, herhangi bir görünümde herhangi bir açıdan çerçeve oluşturabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

 

Hareket Sensörü Kontrolü

Bir monitör olarak hizmet etmenin yanı sıra, telefonunuz ayrıca hareket sensörü uzaktan kumandası olarak da kullanılabilir. CRANE 3 LAB, telefonunuza doğrudan bağlantıya izin verir ve bunu bir hareket sensörü denetleyicisine dönüştürür. Sadece telefonunuzu hareket ettirerek, gerçek zamanlı olarak gimbalı kontrol ediyorsunuz.

Zhiyun-Tech Crane 3-Lab Satış fiyatı dünya’da 899 Dolar’dan başlıyor. Ülkemizde satış fiyatı henüz belli değil.
Zhiyun-Tech Crane 3-Lab kiralama fiyatı da henüz netlik kazanmadı.

Günlük Kiralama Bedeli : 0 TL