Kiralık Sony Zeiss FE 24-70mm f/4 Lens

Kiralık Sony Zeiss FE 24-70mm f/4 E Mount

kiralik-sony-24-70-lens

Sony E Mount Kameralar için üretilmiştir.
Full frame gövdeler için harika ZEISS 

Bu kompakt zoom lens, çok çeşitli günlük çekim koşullarında full frame E mount fotoğraf makinelerinden en iyi sonuçları elde edebilmenizi sağlar. Sabit F4 maksimum diyafram açıklığı, 24 mm – 70 mm zum aralığı boyunca tutarlı pozlama sağlarken başarılı T* kaplamalı ZEISS optik bileşenler, olağanüstü netlik ve güzel işleme sunar. Aynı zamanda toza ve neme dayanıklıdır.

 
1 Günlük : 250 TL
Haftalık : 1.000 TL

 

Vario-Tessar® T* FE 24-70 mm F4 ZA OSS Uyumluluğu

Günlük çekimler için çok yönlü zum

Bu ZEISS Vario-Tessar® tasarımın optik performansı ve 24 – 70 mm aralığı, full frame kompakt E mount gövdeler için idealdir. Tüm netleme uzaklıklarında üstün görüntü kalitesinin yanı sıra, birçok farklı nesne için 7 serisi gövdelerde en iyi sonucu verebilecek kompakt bir lenste çok yönlü zum aralığı sunar.

Geliştirilmiş optik bileşenler, etkileyici görüntüler sunar

Son teknoloji ürünü optik yoldaki beş asferik parça ve bir ED cam parça, tüm aralık boyunca olağanüstü netlik ve güzellik için bozulmayı önler. Başarılı ZEISS T* kaplama; üstün kontrast için yansımaları kontrol eder. Dairesel diyafram açıklığı ise doğal vurgulara sahip akıcı arka plan bokeh efektlerine yardımcı olur.

Her zum ayarında sabit pozlama

Tüm netleme uzaklıklarında sabit F4 diyafram açıklığı, kullanıcının pozlama ayarları veya alan derinliğindeki değişimlere dair endişe duymadan, teknik ayrıntılardansa görüntüye yoğunlaşarak her diyafram açıklığında zum ve çekim yapabilmesine olanak tanır.

Olağanüstü renk ve kontrast

Genel görüntü kalitesini azaltabilecek yapay yansımaları etkili bir şekilde bastıran ZEISS T* kaplama, buna katkıda bulunan önemli bir faktördür. Parlama ve gölgelenme azaltılarak renk ve kontrast geliştirilir, böylece görüntülere derin, üç boyutlu bir his kazandırılır.

 
 Web sitemiz pozitifLIFE Prodüksiyon’un  hizmetidir.