Kiralık kamera nedir ?

Kiralık kamera nedir

Kiralık Kamera nedir kısaca, Türkiye’de internet üzerinden kamera kiralama hizmeti veren ilk şirket olan Pozitif Life Prodüksiyon’a ait kamera kiralama hizmetinin var oluşudur.

Bunun dışında;
Reklam ajansları, Sinema yapımcıları, görüntü yönetmenleri, film şirketleri, prodüksiyon şirketleri gibi bir çok kurum ve kuruluşların yanı sıra, kişilerin özel gün ve törenleri için ihtiyaç duydukları kiralama sistemidir. Günlük kiralık kamera olacağı gibi haftalık ve aylık olarak da kiralama yapabilirsiniz.

Profesyonel kameradan amatör kameraya kadar bir çok alanda ve türde kamera kiralamalar yapılabilmektedir.

Bu çerçeve içerisinde bakacak olursak https://www.kiralikkamera.com adresimiz Türkiye’nin ilk video kamera kiralama sitedir.Kamera kiralamak herkesin ihtiyacı haline geldi. Biz de bu ihtiyaç karşısında herkese kiralama alanında faydalı yatırımlar yapıyoruz. 

İhtiyacınız olan kamerayı size sunuyoruz. 
Yapacağınız projeyle ilgili kamera kiralama konusunda destek oluyor, danışmanlık sağlıyoruz.  Bir proje için kamera nasıl kiralanır, kiralama için neler gerekli, ne kadar süre kiralamanız gerekiyor gibi soruların her birisine tek tek yanıtlar veriyor size açıklayıcı bilgiler sunuyoruz. 

Kiralık kamera parkurumuzda bulunan ekipmanlar sürekli güncellenerek en yeni ekipmanlarla update edilmektedir.
Her türlü ihtiyaca göre kiralık kamera bulabilirsiniz. 
Kafanızda oluşabilecek sorulara yanıtlar vermek bizim öncelikli görevimizdir.

Kiralık kamera web sitemiz sürekli güncelliğini korumakta olup, ihtiyacınız olan projelere yönelik kamera kiralama hizmetleri sunmaktadır.  
Kiralık Kamera listesi ile ilgili bilgilere web sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz. 

İletişim :   0533 525 71 02

Ayrıca Web sitemiz üzerinde bulunan chat sayfası veya whatsapp’dan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk video kamera kiralama sitesi.

 

Kiralık Kamera.com 

Pozitif Life Prodüksiyon alt yapısıdır.

Güncel Kamera ekipmanlarımız ve video çekim ekipmanlarımız için web sitemizi detaylı olarak incelerseniz sizinde ihtiyacınızın doğabileceği ekipmanları bizden temin edebilirsiniz.

Youtube canlı yayın ekipmanları
Sosyal medya canlı yayın ekipmanları, greenbox stüdyo kiralama, youtuber stüdyo kiralama, kamera kiralama ve bir çok hizmeti tek bir çatı altında alabileceğiniz web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.