Kiralık Kamera Mobil Uygulaması

Kiralık Kamera.com Pozitif Life Prodüksiyon Kuruluşudur.
Kamera Mobil Uygulaması Kamera.com Pozitif Life Prodüksiyon Ürünüdür.

İnternet üzerinden kamera kiralama hizmetini Türkiye’de ilk başlatan şirket pozitifLIFE prodüksiyon ekibi bu kez de yine bir ilke imza attı ve size bunu duyurmaktan memnuniyet duymaktayız. Kiralık Kamera Mobil Uygulaması ile ekipman parkurumuzdaki cihazları artık cep telefonu uygulamanızda görebileceksiniz. Ekipman listesi güncellendiğinde telefonunuza gelen bildirim sayesinde daha hızlı çözümler sunuyor olacağız. Mobil uygulama şimdilik android telefonlarda sorunsuz çalışmaktadır. Lütfen google play store girdiğinizde ürünle ilgili desteklenen android sürümünü kullanıp kullanmadığınızdan emin olunuz. İndirdiğiniz uygulamada memnuniyetinizi veya memnuniyetsizliğinizi dile getirebilir ona göre bir açıklama yazabilirsiniz. Biz de bu çerçeve de uygulamamızı da geliştirme yönünde çalışmalar yapmaya devam ediyor olacağız. Sizden aldığımız geri dönüşler bu hususta ürünün geliştirilmesi için kritik bir öneme sahiptir, anlayışınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Kiralık Kamera.com’un amacı sizlere ihtiyacınız olan kamera ekipmanlarını sunabilmektir. Kiralık kamera mobil uygulaması sayesinde bize daha hızlı ulaşmanızı hedefledik.

Ekonomik fiyatlandırmalar ile tüm bütçelere uygun olarak sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaç edindik. Google play uygulamamızdan da memnun kalmanızı dileriz. 

Kiralık kamera android uygulamasını aşağıdaki linkten download edebilirsiniz.

 

Kiralık Kamera.com Pozitif Life Prodüksiyon Kuruluşudur.