• Kiralık Sony A7 S3 

  Optimize edilmiş video, optimize edilmiş hassasiyet, optimize edilmiş hız, Sony Alpha a7S III , full frame aynasız kameranın yapabileceği özellik için çıtayı yükseltiyor. Revize edilmiş 12.1MP Exmor R BSI CMOS sensör ve güncellenmiş  • Kiralık Sony A7S2


  Üzerinde bulunan karta 4K video kaydı yapabilen Sony Alfa serisi en yeni kamera. Fotoğraf makinesi özelliğinden daha çok video kamera özellikleri yüksek olan bu kamera ışığa çok duyarlı. Yüksek iso değerleriyle dikkat çekiyor.
  El gimbali ile de sarsıntısız görüntü çekebilmenize olanak sağlıyor.

 • Kiralık Fujifilm X-T4 Kamera

  Bir fotoğraf makinesini hem fotoğrafçılık hem de videografçılık için yapmak kolay bir iş değil. X-T4 modeli bugüne kadar en güçlü X Serisi makinemiz olup, fotoğraf veya videodan ödün vermemektedir.

 • Kiralık insta 360Pro Kamera 

  Tripod bağlantısı ile istediğiniz tripod’a bağlayarak sabit görüntüler alabilirsiniz.360 Derece canlı yayın yapabilme özelliğine sahip kamera Sterescopic olmasıyla da dikkat çekiyor.

 • Kiralık Sony PXW-FS7 Xdcam Super 35 Kamera

  4K çözünürlük. Sensörün tam 4K çözünürlük sunmak için toplam 11,6 milyon pikseli ve 8,8 milyon etkin pikseli bulunur. HD sunuyor olsanız bile kayıtlarınız HD sensörlerin göremediği ayrıntıları ve görüntü dokusunu yakalar.

 • Kiralık DJI Mavic 2 Pro Drone

  Yüksek kare çekim yapabilen 4K Kayıt kapasitesine sahip DJI Mavic 2 Pro’nun özellikleri saymakla bitmiyor. Kiralık Drone ile sizde projelerinizde fark yaratın. 

  Kiralık Kamera ve Ekipmanlarımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz

  Kiralık Kameralar

  Kameralar

  Kiralık Lens SetiLensler

  Kamera Kiralamanın doğru adresi

  Kiralık Kamera Web sitemizi inceleyerek sizin ihtiyacınız olan kamera ve çekim ekipmanlarını kiralama konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

  Öğrenci projeleri için indirimli fiyat teklifleri için bize mail göndererek fiyat teklifimizi alabilirsiniz. 
  Türkiye’nin ilk video kamera kiralama web sitesi olan Kiralık Kamera web sitemiz ile size düzenli olarak yeni ekipmanları temin ediyoruz

  Products 1 - 1 from 1. Products on page

  Kiralık 360 Derece Kamera

  Insta360 One X2 Kamera

  Total sales: 0 pcs.
  Total sales: 0 pcs.

  Kiralık kamera

  Kiralık Panasonic Gh5S

  Total sales: 0 pcs.
  İndirim!

  Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. 

  Summary
  Reviewer
  Kiralık Kamera
  Review Date
  Reviewed Item
  Kiralık Kamera
  Author Rating
  51star1star1star1star1star