Kiralık Hollyland Mars 400S Pro Görüntü Aktarıcı

Kiralık Hollyland Mars 400S Pro görüntü aktarıcı ile SDI ve HDMI bağlantılı kameralarınızı ve cihazlarınızı kablosuz olarak aktarabilmenizi sağlıyor. 

Android ve IOS alt yapıya sahip telefon – tablet cihazlarınıza da kablosuz görüntü aktarma olanağı da sağlayan Hollyland Mars 400S Pro görüntü aktarıcının açık alanda 200 metreye kadar sorunsuz görüntü aktarımı yapıyor olması da kablo sorununu ortadan kaldırıyor.

Tek bir Mars 400S PRO vericisi, iki Mars 400S PRO alıcısına bağlanabilir ve verici ve alıcının her birinde SDI ve HDMI konektörleri bulunduğundan sistem, SDI ve HDMI giriş ve çıkışını destekler. Hollyland’ın çıkardığı küçük hile, Wi-Fi üzerinden bir alıcıya ve iki mobil cihaza da iletebilmenizdir. Mobil cihazlar, iOS ve Android için kullanılabilen HollyView uygulamasını çalıştırıyor olmalı ve mobil cihazla, menziliniz 300′ görüş alanı ile sınırlıdır. Mars 400S PRO alıcısını kullanmazsanız, Kiralık Hollyland Mars 400S Pro görüntü aktarıcı vericisi dört adede kadar Wi-Fi cihazını destekleyecektir.

 

1 Günlük : 300 TL
3 Günlük : 700 TL
Haftalık  : 1.000 TL

Genel olarak, yeni Mars 400S PRO kablosuz video sistemi, Hollyland’ın zaten etkileyici kablosuz video vericileri ve alıcıları serisine harika bir katkı gibi görünüyor ve prodüksiyon gününüzün sorunsuz geçmesi için heyecan verici iyileştirmeler getiriyor.

Hollyland’in Mars 400S PRO SDI/HDMI Kablosuz Video İletim Sistemini kullanarak gimbal, aynasız veya DSLR kamera donanımınıza 1080p60’a kadar kablosuz video iletimi sağlayınVerici, HDMI ve SDI girişleri sağlar ve alıcı, SDI ve HDMI çıkışları sunar. Alıcıya 400’e ve Hollyview Wi-Fi uygulamasına 300’e kadar görüş hattı iletimi ile son derece düşük 0.1s gecikmeye sahiptir. Güçlü bir görüş hattı sinyali için, sistem vericide iki, alıcıda iki harici anten içerir ve bir tanesi yedek olarak dahildir.iOS veya Android için Hollyview uygulamasını kullanarak, video aktarımınızı bir Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve ayrıca bir USB Type-C adaptörü kullanarak bilgisayarınız aracılığıyla doğrudan alıcıdan canlı yayın yapabilirsiniz. Uygulama ayrıca, en güçlü iletim sinyallerini kolayca bulmanızı sağlayan isteğe bağlı kanal tarama aygıt yazılımını yüklemenize olanak tanır. Verici aynı anda bir alıcıya ve iki uygulamaya veya alıcı olmadan toplam dört uygulamaya aktarım yapabilir. Yeniden tasarlanan gövde, onu teçhizatınız için düşük profilli bir seçim haline getiriyor ve çekim yaparken onu serin veya sessiz tutmak için birden fazla fan modu içeriyor. 400S PRO verici ve alıcı boyut olarak kompakttır, konfigürasyon için parlak bir OLED ekrana ve farklı montaj seçenekleri için 1/4″-20 montaj dişi olan entegre bir pabuç adaptörüne sahiptir. Her üniteye bir USB Type-C kullanılarak güç verilebilir kaynağı, birlikte verilen kilitli DC güç adaptörü veya entegre pil plakasını kullanarak ayrı olarak temin edilebilen L serisi bir pil kullanarak.

Ana Özellikler

  • 1080p60 SDI veya HDMI videoya kadar iletir
  • Alıcıya 400′ görüş hattı iletimi, Uygulamaya 300′
  • Parlak OLED ekran
  • HollyView uygulaması aracılığıyla gerçek zamanlı uygulama izleme ve canlı akış
  • Aynı anda bir alıcıya ve iki uygulamaya veya dört uygulamaya iletin
  • Vericide HDMI ve SDI girişleri ve alıcıda HDMI ve SDI çıkışları
  • Vericide iki anten ve alıcıda iki anten
  • L serisi pil, DC adaptör veya USB Type-C girişi ile güç
  • 1/4″-20 montaj dişi ile entegre pabuç adaptörü
  • En güçlü sinyali bulmak için isteğe bağlı kanal tarama aygıt yazılımını HollyView uygulaması aracılığıyla yükleyin

Insta360 One X2

Kiralık Insta360 One X2 Vr Kamera

Greenbox Stüdyo

Kiralık Greenbox Stüdyo 6 x 4 Metre

Sony A7 S3 Kamera

Kiralık Sony A7 S3 Kamera