Kiralık Greenbox Stüdyo / Youbox

/ Youbox Studio

 

Youbox Studio aslında kim ?

Youbox Studio, Pozitif life Prodüksiyon ve Dünya İşleri İletişim Ajansı’nın ortak kuruluşudur.

2004 yılında Cihan Kahraman tarafından kurulan Pozitif Life Prodüksiyon, sinema filminden tanıtım filmine, müzik kliplerinden 3D animasyon çizgi film projelerine kadar tüm video işlerine hakim bir ekibe sahiptir. 2008 yılında Çiğdem Özcan tarafından kurulan Dünya İşleri iletişim ajansı PR, Sosyal medya, influencer iletişimi, proje ve etkinlik geliştirme, dijital medya planlama ve yönetimi yapmaktadır.

Greenbox stüdyomuz özellikle youtuber videoları, eğitim videoları çekimlerinde kullanılmakta olup Nişantaşı gibi merkezi bir yerde konumlanmıştır. Yılların deneyimine sahip iletişim ve prodüksiyon hizmeti veren bir ekip tarafında yönetilen stüdyomuz dünyaya açılan kapınız olmayı hedefliyor.

Amacımız

 

Yeni dünya düzeninde; artık dijital dünyanın öneminin  inkar edilemeyecek boyutta olduğunun farkındayız.Bu dünyanın bir parçası, fenomeni, markası, ünlüsü ve kazananı olmak isteyenlere hizmet vermek üzere hazırladığımız greenbox stüdyo için birlikteyiz. Sakin, mütevazi, temiz, huzurlu size özel bir stüdyo ortamında; profesyonel ekipmanla çalışmanızı sağlamak amacıyla Nişantaşın’da butik ve özgün ‘‘YOUBOX Stüdyo’’nuz olmak için buradayız. Greenbox stüdyomuzu ister kendi ekibinizle, isterseniz de bizim çekim ve  çekim sonrası hizmetlerimizle beraber kullanabilirsiniz.

Sizleri stüdyomuzdaki sıcak ve samimi ortamımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Detaylı bilgiyi web sitemizden alabilirsiniz. http://www.youboxstudio.com

Summary
Reviewer
Kiralık Greenbox Stüdyo / Youbox
Review Date
Reviewed Item
Kiralık Greenbox Stüdyo / Youbox
Author Rating
51star1star1star1star1star
Pozitif Life Prodüksiyon Kuruluş 2004
× How can I help you?