Kiralık Greenbox Stüdyo / Youbox

IMG_20211124_160813_924Kiralık Greenbox Stüdyo / Youbox Studio

Kiralık Greenbox Stüdyo / Youbox Studio, Pozitif life Prodüksiyon kuruluşudur.

2004 yılında Cihan Kahraman tarafından kurulan Pozitif Life Prodüksiyon, sinema filminden tanıtım filmine, müzik kliplerinden 3D animasyon çizgi film projelerine kadar tüm video işlerine hakim bir ekibe sahiptir.

Kiralık Greenbox stüdyomuz özellikle youtuber videoları, eğitim videoları çekimlerinde kullanılmakta olup İstanbul 4 Leventte greenbox stüdyo kiralama hizmeti vermektedir.

Yılların deneyimine sahip iletişim ve prodüksiyon hizmeti veren bir ekip tarafında yönetilen stüdyomuz dünyaya açılan kapınız olmayı hedefliyor.

Amacımız

Yeni dünya düzeninde; artık dijital dünyanın öneminin  inkar edilemeyecek boyutta olduğunun farkındayız.Bu dünyanın bir parçası, fenomeni, markası, ünlüsü ve kazananı olmak isteyenlere hizmet vermek üzere hazırladığımız greenbox stüdyo için birlikteyiz. Sakin, mütevazi, temiz, huzurlu size özel bir stüdyo ortamında; profesyonel ekipmanla çalışmanızı sağlamak amacıyla Nişantaşın’da butik ve özgün ‘‘YOUBOX Stüdyo’’nuz olmak için buradayız. Greenbox stüdyomuzu ister kendi ekibinizle, isterseniz de bizim çekim ve  çekim sonrası hizmetlerimizle beraber kullanabilirsiniz.

Sizleri stüdyomuzdaki sıcak ve samimi ortamımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Detaylı bilgiyi web sitemizden alabilirsiniz. http://www.youboxstudio.com