Kiralık Drone Kamera

Kiralık Drone

DJI Phantom 4 ile havadan görüntüleme hizmetleri veriyoruz.

4 K kamerası ile en yeni teknolojiye sahip bu drone ile isteklerinizi yerinize getiriyoruz. 

Gelen talepler doğrultusunda her geçen gün yeni ekipmanlar alan Pozitif Life Prodüksiyon’dan projelerinizde sorunsuz, sarsıntısız, isterseniz slowmotion, isterseniz 4K kayıtlar elde edebiliyorsunuz.

Akıllı drone’un bu yeni özellikleri herkesi kendine hayran bırakacak. 2016 yılının yeni nesil hava aracı çok rağbet göreceğe benziyor.

Yüksek kare çekim yapabilen 4K Kayıt kapasitesine sahip DJI Phantom 4 ün özellikleri saymakla bitmiyor. Kiralık Drone ile sizde projelerinizde fark yaratın.

Drone kullanıcısı arkadaşlara ayrıca şu bilgiyi de vermek istiyoruz.

Kiralık Drone Dji Phantom 4 Özellikleri şunlar.

DJI, üstüne kamera bağlanmış drone hava araçları serisinin en son üyesi olan Phantom 4’ün resmi duyurusunu gerçekleştirdi. Phantom 4 ile normalde insanlar tarafından çekim yapılması zor açılardan fotoğraf ve video çekimi yapabilirsiniz, üstelik DJI Phantom 4 bunu sizin yardımınız olmadan da yapabiliyor.

Phantom 4’te nesne izleme özelliği var, böylelikle herhangi bir hedef ek sürüş yardımına ihtiyaç duyulmadan sürekli takip edilebiliyor. Aynı zamanda çarpmaları önlemeyi sağlayan otonom sistem de bu hava aracında mevcut.

dji-phantom-4-020316-2

Aslında Phantom 4 havada daha az uzaktan kumanda yardımıyla ve daha fazla otomatik pilotta kalacak şekilde süzülüyor. GPS, sonar ve optik sensörlerin yardımıyla etrafındaki nesneleri algılıyor, böylelikle bir duvar, yüksek bina ve benzeri nesnelerin yakınındayken bile hedefe kitlenecek şekilde uçuş yapabiliyor.

Kendi kendine ince ayarlama ve izlemenin yanı sıra, DJI Phantom 4’ün kameraları da güncellendi. Önde iki, altta iki kamera barındıran ve buna ek olarak bir de ana 4K kamera olmak üzere toplam beş tane kamera video kaydı için hazır bekliyor. Bu kameralar tarafından çekilen görüntüler bilgisayar görüntüleme yazılımı yardımıyla işleniyor ve etraftaki nesnelerin üç boyutlu modellemesi yapılıyor. Böylelikle drone kendi başına akıllı şekilde uçabiliyor. Bu arada sekiz elementli lense sahip olan ana kamera saniyede 120 kare hızında 1080p Full HD ağır çekim video kaydı da yapabiliyor.

DJI Phantom 4’ün neler yaptığını izlemek isterseniz aşağıdaki videdan izleyebilir ve abone olarak takipçimiz olabilirsiniz.

 Web sitemiz pozitifLIFE Prodüksiyon’un kamera kiralama hizmetidir.

Paket İçeriği

1 Adet Dji Phantom 4 Drone
1 Adet 64 GB Micro SD Kart
1 Adet Dji Phantom 4 Kumandası
2 Adet Dji Phantom 4 Pili
1 Adet Dji Phantom 4 Şarj Cihazı
1 Adet Ipad Mini Tablet
1 Adet Ipad Mini bağlantı Kablosu
1 Adet Dji Phantom 4 Taşıma Çantası
ND Filtre Seti