Kiralık Carl Zeiss 35 mm F1.4 Lens

Kiralık Carl Zeiss 35 mm F1.4 Lens

kiralik-zeiss-distagon-planar-35mm-f1-4-lensCanon EF Mount Lens 

 

Zeiss Distagon 35mm f/1.4 T* Canon ve Nikon uyumlu lens fiyatı ve özellikleri itibariyle Carl Zeiss lenslerin artık efsaneye dönüşmüş 120 yıllık geleneğinin meyvelerinden biri. Eşsiz ve göz kamaştıran kontrolü, dönme becerisi yüksek sağlam manuel odak halkası, dengesiz ışık koşullarıyla baş edebilen optik dizaynı, harika bokehler yapan diyafram yapısı ve tamamı metal güçlü dış yapısıyla Canon EF-Mount kameraların hepsiyle uyumlu çalışabiliyor. Sığ alan derinliği ve geniş görüş açısının eşsiz kombinasyonu sayesinde Zeiss Distagon T* 1,4/35 büyüleyici görüntüler yakalayabilmenize olanak sağlıyor. Netlenen bölgelerin keskinliği ve kontrastının, eşsiz bokeh kalitesiyle olan uyumu Zeiss Distagon T* 1,4/35’in görüntü performansını gözler önüne seriyor. 9 bıçaklı diyaframı sayesinde sunduğu bokeh kalitesi ise arka plan üzerinde mükemmel bir bulanıklık sağlayarak, netlenen nesnenin bulanık arka plan önünde iyice belirginleşmesini sağlıyor.

Asferik lens dizaynına sahip olan Zeiss Distagon T* 1,4/35, görüntü performansını üst düzeylere taşıyarak, oluşabilecek tüm optik kusurları minimum düzeye indiriyor. Yüksek optik kalitesinin eşsiz görüntü performansı, kullanıcılarına çektikleri her görüntüde köşeden köşeye keskinlik ve mükemmel renk dağılımı sağlıyor. Yüksek kalitede optik tasarımının yanı sıra, gövde kalitesiyle de kendini diğerlerinden bir adım daha öne çıkarabiliyor Zeiss Distagon T* 1,4/35. Metal gövde yapısının mükemmel ergonomik dizaynı Zeiss Distagon T* 1,4/35’in farkını ortaya koyuyor. Netliğin parmak uçlarınızda olduğu Zeiss Distagon T* 1,4/35 manuel bir objektif olarak kullanıcılarını karşılıyor. Mükemmel kalitedeki odaklama mekanizması sayesinde rahatlıkla odaklama yapabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca video çekimi yapan kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında olan Zeiss Distagon T* 1,4/35, yumuşak odak geçişleri yapabilmenize olanak tanıyarak eşsiz netlik geçişlerine sahip videolar çekebilmenize olanak tanıyor. Tüm bu özellikleri sayesinde Zeiss Distagon T* 1,4/35 kullanıcılarının vazgeçilmezi haline geliyor.

  • Oldukça hızlı çalışan f/1.4 diyafram becerisiyle düşük ışık koşullarında bile harika sonuçlar verir, mükemmel bokehler yapar.
  • Yüksek dönme becerisiyle odaklama mekanizması ve ergonomisiyle üstün bir kontrol hissi verir.
  • Parlamaya karşı koruması ve dengesiz ışık ortamlarındaki performansıyla Zeiss’in meşhur görüntü kalitesini yakalarsınız.
  • Diyafram bıçaklarının yuvarlak yapısı sayesinde net olmayan alanlarda harika bokehlerin oluşmasını sağlar.
  • Zeiss T* yansıma önleyici sistemiyle oluşabilecek sorunları minimize eder.
  • Flare ve ışık dengesizliklerine karşı tam koruma sağlar.
  • Dayanıklı ve güçlü tamamı metal mekanizmasıyla güven verir.
Zeiss Distagon 35mm f/1.4 T* Lens Teknik Özellikleri
Odak Uzunluğu: 35mm
Diyafram Açıklığı: Maximum: f/1.4, Minimum: f/16
Mount Tipi: Canon E-Mount / Nikon F Mount
Format Uyumluluğu: 35mm Film / Full-Frame Dijital Sensör / APS-C
Görüş Açısı: 63°
Minimum Odaklama Mesafesi: 30cm
Element Sayısı / Grup Sayısı: 11/9
Otomatik Netleme: Yok
Filtre çapı: 72mm
Boyutlar: 7.80cm x 11.99 cm
Ağırlık: 830 gram