Kiralık Carl Zeiss 100 mm Macro

Kiralık Carl Zeiss 100 mm Macro 
F2.0 Lens

kiralik-zeiss-100mm-macro-lens

Canon EF Mount
Manuel Lenstir.

Zeiss Makro-Planar 100mm f/2 lens özellikleri ve fiyatı itibariyle Canon EF Mount ve Nikon F Mount DSLR fotoğraf makineleri için üretilmiş muhteşem bir premium makro ve portre lensidir. Zeiss Makro-Planar T* 100mm f/2 lens çok keskin bir makro lenstir. Üstün performans ve çok kısık diyafram özelliği sunar. Çok kısık diyafram ile birlikte çok kaliteli optiklere sahip Canon EF Mount ve Nikon F Mount uyumlu manuel odaklamalı bir makro lens. Objektifler EXIF bilgisi almamızı sağlayan CPU ile donatılmıştır. Program öncelikli, diyafram öncelikli, estantane öncelikli kamera modlarını destekleyen, netleme konfirmasyon çipi ile donatılmış makro manuel bir lens.

Bu lens; sanayi, bilimsel, havacılık, robotik, enstrumantasyon, dökümantasyon ve gözetim uygulamaları gibi geniş bir yelpazede kullanım için idealdir. Bir elektronik arayüzü olmayan kamera modellerinde manuel diyafram objektif diyafram halkası üzerinde yer almaktadır. Bazı kamera modellerinde kamera veya lens üzerinde diyafram halkası ayar kadranı kullanılarak seçilebilir ve ayarlanabilir. Teknik nedenlerden dolayı en büyük ve ikinci büyük f-stop arasında yarım çeltik olduğunu unutmayın.

  • Baştan aşağı yenilenmiş bir optik tasarıma sahip çok hızlı bir makro lenstir.
  • Bütün netleme mesafelerinde yüksek kaliteli sonuçlar alırsınız.
  • Tutarlı netlik mekanizması sayesinde fotoğrafseverler kadrajlarında diledikleri noktayı çok keskin bir şekilde netleyebilirler.

Zeiss Makro-Planar 100mm f/2 Lens Teknik Özellikleri
Odak Uzunluğu: 100mm
Diyafram Açıklığı: Maximum: f/2, Minimum: f/22
Mount Tipi: Canon EF / Nikon F
Format Uyumluluğu: 35mm Film / Full Frame Dijital Sensör APS-C
Görüş Açısı: 25°
Minimum Odaklama Mesafesi: 44 cm
Element Sayısı / Grup Sayısı: 9/8
Otomatik Netleme: Yok
Filtre çapı: 67mm
Boyutlar: 7.59cm x 11.30cm
Ağırlık: 680 gram