canon-tepeflasi 

Kiralık Canon Flaş

CanonRT EX 600
Günlük Kiralama Bedeli :200 TL
Haftalık 800 TL

Pilsiz verilir.

Önerilen pil duracell uzun ömürlü pillerdir.

 

Uzun menzilli radyo tetikleme


Speedlite 600EX-RT’de yerleşik bir radyo deklanşörü bulunduğu için köşe başlarında bile 30 m’ye varan mesafelerde kamera dışı flaşı güvenle çalıştırabilirsiniz. 15 frekans kanalı mevcuttur; çekim yaptığınız konumda en iyi alım için bunlardan birini seçin.

Çok flaşlı ışıklandırma


15 adede kadar kiralık canon flaş Speedlite 600EX-RT ünitesini birlikte kullanarak büyük nesneler, iç mekanlar veya portreler çekerken çarpıcı çok flaşlı fotoğraflar elde edin. Tek tek ya da hep birlikte kontrol edilebilecek üç gruptan (radyo tetikleme kullanılırken beşe çıkılabilir) birine flaşlar yerleştirilebilir.

E-TTL II ölçümü


Speedlite 600EX-RT’yi kamera üzerinde ya da uzaktan da kullansanız, Canon’un E-TTL II flaş ölçümü her defasında doğru pozlamalar sağlar.

Uzaktan kamera çalıştırma


EOS’u dilediğiniz yere koyun ve 30 m’ye varan mesafelerde Speedlite 600EX-RT ile çalıştırın. Kameranıza Speedlite ST-E3-RT verici radyo deklanşörü veya ikinci bir Speedlite 600EX-RT flaş takarak çarpıcı alternatif görüş noktalarının tadını çıkarın. Eşzamanlı çekim için aynı anda 15 kamera çalıştırılabilir.

kiralik-canon-rt-600ex-flasYaratıcı flaş modları


Yüksek hızlı flaş senkronizasyonu sayesinde Speedlite 600EX-R her deklanşör hızında çalışabilir (gün ışığında destek flaşı için idealdir). Peki ya özel ışıklandırma efektleri için ikinci perde ya da stroboskopik flaş kullansanız?

Hızlı, güçlü çalışma


Kılavuz numarası 60 ile (ISO 100, m) Speedlite 600EX-RT, ışık duvarlardan ve tavandan sektiğinde bile geniş alanları aydınlatmaya yetecek güçtedir. Dört adet AA/LR6 pil, 0,1 saniye kadar kısa sürede sessiz geri dönüşüm sağlar.

Sekme, dönme ve zoom işlevleri


Speedlite 600EX-RT’nin flaş kafasını yukarı veya yanlara doğru yönlendirerek, portre aydınlatmasına daha yumuşak bir yaklaşım için flaşı tavandan veya duvarlardan sektirin. Zoom başlığı, kapsama açısının kullanılmakta olan lensle eşleşerek flaş verimliliğini en üst düzeye çıkarmasına imkan tanır
kiralik-canon-600exfeature

Profesyonel özellikler; sezgisel tasarım


Speedlite 600EX-RT, Canon’un EOS-1D X profesyonel DSLR’si ile aynı derecede hava korumasına sahipken geniş aydınlatılmış nokta matrisli LCD ekranı hızlı ve kolay çalışma sağlar.

Kiralık Kamera.com

Pozitif Life Prodüksiyon hizmetidir.