360 Derece Kamera Özellikleri ve Fiyatları

kiralik-360derece-kamera360 Derece Kamera Özellikleri ve Fiyatları

2016 yılının başlamasıyla birlikte 360 derece VR gözlük ve kameralar çok fazla rabet görmeye başladı. 360 derece kamera özelliklerine göre farklılıklar göstermekte. 

İnternet üzerinde kaliteli 360 derece video izlemek isterseniz kameraların özellikleri minimum 2K çözünürlüğünde olmalı.

Tabi daha iyi görüntüler de elde etmek mümkün.

Biz Pozitif Life Prodüksiyon olarak yüksek görüntü kapasitesine sahip üzerinde dahili 6 kamerası olan Insta360 pro kamera, Insta360 one x, Nikon Key Mission, 360 derece kamera kiralaması yapıyoruz 

360 Derece Kamera ile çektiğiniz görüntülerin montajı nasıl olur?

Kurgu isterseniz size bu konuda yardımcı olabiliriz. 360 derece video montajıyla ilgili bizi arayabilirsiniz. 

2004 yılından bugüne kadar sürekli yatırımlarımız ve yenilikçi teknoloji takibimiz devam etmektedir. Bu alanda hem kendimizi geliştiriyor hem de çözüm ortağı sunduğumuz şirketlere kaliteli çözümler sunma yolunda adımlar atıyoruz. Sizlere verebildiğimiz hizmetler şunlardır.

insta360pro

Kamera ve film çekim ekipmanları kiralaması Fotoğraf Çekimi Event ve Organizasyon Çekimi Reklam Filmi Çekimi Televizyon Programı Çekimi Haber Çekimi Tanıtım Filmi Çekimi 360 Derece Tanıtım Filmi Çekimi Eğitim Filmi Çekimi ve bir çok prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.