Kiralık Rode Dslr Mikrofon

Kiralık Rode DSLR Mikrofon 

Rode VideoMic Mikrofon (Rycote)

 

Yüksek kaliteli DSLR mikrofonu

 

Kiralık Rode DSLR Mikrofon, son kullanıcı video kameralar ve profesyonel ses kayıtçıları ile kullanılmak üzere üretilmiş, profesyonel kalitede 1/2″ condenser bir shotgun mikrofondur. 

Rycote tarafından üretilmiş olan entegre shockmount VideoMic kapsülünü ve elektronik aksamı metal shoe mount’tan izole ederek istenmeyen gürültü ve titreşim oluşturabilecek fiziksel etkenlerin mikrofonu etkilememesini sağlar.

Standart boyutlarda olan shoue mount ile birlikte gelen 3/8″‘lik adaptör sayesinde her türlü boom sopası ve stand’a kolaylıkla monte edilebilir.

Son derece yönel bir kapsama alanı sağlayan süper kardioid polar paterni sayesinde sadece kameranın önündeki objelerin sesini alarak çevredeki sesleri en aza indirgemektedir.

Mikrofonun özelliklerinden olan 40Hz – 20KHz’lik frekans cevabı yanında seçilebilir bir 80 Hz filtre bulunmaktadır. Bu filtre sayesinde klima, trafik gürültüsü ve benzeri seslerin kayda girmesi engellenir.

Pil yuvası içinden kontrol edilebilen -10 dB ve -20 dB kazanç düşürücü devre ile motorsporları ve konserler gibi yüksek ses şiddetine sahip kaynaklar rahatlıkla kayıt edilebilir.

Kiralık DSLR Mikrofon

 

 

1 Günlük Kira
100 TL

3 Günlük Kira
250 TL

Haftalık Kira
400 TL

Kiralık Rode Dslr Mikrofon Teknik Özellikler

 

Akustik Prensip

Line Gradient

Yönel Pattern

Super Cardioid

Kapsül

1/2″

Frekans aralığı

40Hz – 20kHz

Çıkış Empedansı

200 Ohm

Maximum SPL

134dB SPL (@ 1kHz, 1% THD into 1K? load)

Hassasiyet

-38.0dB re 1 Volt/Pascal (12.60mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz

Ağırlık

176 gr

Boyutlar

65mmY x 102mmG x 250mmD